Přejít na výpis diskuzí

Peter Facinelli

OSOBNOST 30.8.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bellinka

    o nej blog

    ahojky ldii kdo ma blog a chtel by se prihlasit do souteze o nej blog tak tady: http://twilarry.blog.cz/ mate moznost!!!...Prvni tri dostanou diplom na prani!:):)..Začínáme 24.8. a koncime 13.9.:):)..tak honem honem prihlaste se nebude te litovat!:):)...zapis se kona DOLE v komentarich!!:):)
  • muhi

    Sexy Upííír

    Jo je to sexy upíír a Edík je po tatínkovi *15* *15* *15* *15* *15* *15* Já vím že to není jeho syn ale jakoo *15* *15* *15*
    • Re: Sexy Upííír

      Souhlasím :)
  • meredith12

    ouuuuuu

    moze byt niekto tak sexi ako on podla mna nie ach keby bol naozaj upir myslim ze by som nebola jedina ktora by sa od neho dala pohrizt zila snim celu vecnost *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • makycc

    konečně

    Tak dnesa konečně uvidím na HBO film HLedá se Amanda s Peterem!!!!!!!
  • sara.jenni

    Narozky!!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!
    <3
  • zuza-nyje

    Happy Birthday

    Všecko nejlepšííí Petere !!! Řekla bych vše nej Carlisle ale proč bych mu měla psát k narozkám :D ke kterejm asi !!! :D
  • l.e.n.u.l.k.a

    Happy B-Day

    Happy Birthday *14*
  • ane.tt

    ..

    ouuu *3* tak všechno nejlepší *14*
  • lili444

    Narozky!!

    Opožděně moc blahopřeju k 36 narozkám a přeju vše nej x)
    Byla tu ta blbá reklama, tak mi to nějak nefakčilo..sry *3*
    • Re: Narozky!!

      on je dokonalost *14* *14* *14*
    • lili444

      Re: Narozky!!

      Mimochodem: jak už jsem psala, ve Stmívání mu to moc sluší...V nem Moon samozřejmě taky xD...fešák a velkej sympaťák to je *3* ...
  • je KRÁSNÝ,hlavne v Twilight saze ♥
    • mě se líbí i ve filmu Hledá se Amanda, tam hrál toho jejího přidrzlýho přítele, ale i tak byl k sežrání...woooow *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit