Přejít na výpis diskuzí

Peter Nagy

OSOBNOST 10.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peter Nagy je spevák o ničom
    • Ahoj peto rada ta pozdravujem.ako sa mas.ja mam rada tvoje pesnicky ale atarsie.volam sa monika matulova.prajem ti peknich. Dalsich novych skladieb.ahojte monika Matulova
  • petře všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Ahoj petře potřebuji se zeptat které struny používáš na šestistrunnou kytaru myslím značku a tvrdost. *4*
  • Ahoj Peťule, dodatečně všechno nejlepší k narozeninám, které si měl teď ve středu. Přeji co nejvíce zdravíčka, lásky a pracovních uspěchu. Moc bych chtěla s dcerou Barunkou tvou fotečku z věnováním. Ale nevím kam ti o ni napsat. Opatruj se a přejem moře koncertiku Monika Krnov
  • petre chtela bych se zeptat jsem tva faninka uz od mala chci se jen zeptat zpivas jeste nebo ne *14*chtelabych si te dat na facebooku mezi pratele kybys ctel tak na facebooku jsem *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • On má otca Jozefa Nagya žirančana. A ja pochádzam a bývam v Žiranoch- je to dedinka 11 alebo 10 km od mesta Nitry na sever *4*
  • si velmi zlaty a moj oblubeny spevak mam ta rada a si velmin sexi taka otaska lenpre zabavu fajčiš ak ano tak prtestan bo to škody a zabija kedy prideš d oprešova s i ženaty alebo slobodny
  • Milý Peter
    Všechno nejlepší k narozeninám!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahojte, nevie niekto o piesni Petra Nagya "Plávam pod ľadom?" počula som ju pred rokmi a odvtedy ju nikde neviem nájsť.
    Dík
  • Chtěla bych reagovat na článek kde Peter tvrdí,že se sám sobě nelíbí.
    No když jsem viděla jeho blond hřívu taky sem se zarazila.Ale nezoufej kdybys měl vlasy tmavší jako kdysi budeš sexy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit