Přejít na výpis diskuzí

Peter Nagy

OSOBNOST 10.3.2007 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si velmi zlaty a moj oblubeny spevak mam ta rada a si velmin sexi taka otaska lenpre zabavu fajčiš ak ano tak prtestan bo to škody a zabija kedy prideš d oprešova s i ženaty alebo slobodny
  • hodně štěstí a zdraví *1*
  • hurvinkovamorticie9
    😍
  • Luky1987
    Peter Nagy je spevák o ničom
    • Ahoj peto rada ta pozdravujem.ako sa mas.ja mam rada tvoje pesnicky ale atarsie.volam sa monika matulova.prajem ti peknich. Dalsich novych skladieb.ahojte monika Matulova
  • Nic moc

    Nagy už dávno není co býval. Je dost vyšumělej a měl by jít do důchodu. Zažil jsem ho loni v ČB a byla to tragedie. Starej chlapeček bez hlasu. *13* *7*
    • Re: Nic moc

      Náhodou na to že mu je 51 let tak vypadá výborně a má furt dobrej hlas!!!!!
  • Péééˇta

    Péééťo si božíííí hrozně tě žeru chci tě mít u sebe v posteli je mi 15 a šíleně bych tě chtěla *14* *14*
  • petře všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Peter Nagy Vás oklamal!

    Ve skutečnosti se narodil už o rok dříve, než o sobě udává a má teď tedy 51 let a nikoliv 50!!! Stidí se zjevně za svůj věk........ Prý to nějdřív nějak spackal a pak už to nechtěl opravovat a nechal to prostě tak! Váš klamár Peter Nagy!
    • Re: Peter Nagy Vás oklamal!

      Na věku nezáleží, ani se mu nedivím... Ale divím se Vám, že klidně napíšete stydět se s měkkým i !!!
    • Re: Peter Nagy Vás oklamal!

      Vek je iba číslo, Peter má hlavne krásne pesničky a to je hlavné.
    • Re: Peter Nagy Vás oklamal!

      to je celkem jedno, kdy se narodil, hlavně, že má hezký písničky (a navíc nevypadá ani na těch 50) *1*
  • Chtěla bych reagovat na článek kde Peter tvrdí,že se sám sobě nelíbí.
    No když jsem viděla jeho blond hřívu taky sem se zarazila.Ale nezoufej kdybys měl vlasy tmavší jako kdysi budeš sexy.
  • petře všechno nejlepší k vašim narozeninám hodně štěstí zdraví uspěchů a lásky vám přeje zdena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit