Přejít na výpis diskuzí

Peter Nagy

OSOBNOST 10.3.2007 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojte, nevie niekto o piesni Petra Nagya "Plávam pod ľadom?" počula som ju pred rokmi a odvtedy ju nikde neviem nájsť.
    Dík
  • Chtěla bych reagovat na článek kde Peter tvrdí,že se sám sobě nelíbí.
    No když jsem viděla jeho blond hřívu taky sem se zarazila.Ale nezoufej kdybys měl vlasy tmavší jako kdysi budeš sexy.
  • narozeniny

    Milý Peter
    Gratulace K 52.narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a lásky *3*
  • kde bydlí?

    Chci se zeptat......bydlí Peter v Čechách nebo na Slovensku?....a slyšela jsem,že je na půl angličan..je na tom něco pravdy ? děkuji za odpd *4*
    • Re: kde bydlí?

      Peter má byt v Praze, a taky v Bratislavě. Není na půl Angličan. To je Miro Žbirka. Mirova matka je Angličanka.
      Peter je Slovák. *4*
  • má ?

    Ahoj..chci se zeptat..má Peter nějakou přítelkyni nebo děti?...děkuji za odpověd :)
    • Re: má ?

      maa.. a ak ja viem, tak sa s ňou ani netají, veď už je spolu niekoľkokrát vyfotili .. takže ak sa v poslednej dobe nerozišli, tak má. ako inak, mladú a peknú a opäť Janu:)
      • Re: Re: má ?

        no a co ze sa vyfotili.To je len reklama, lebo Peter chce mat pokoj od novinarov, oni spolu nie su, ona robi mu spolocnost za peniaze doma aj na dovolenkach. On si zije svoju slobodu dalej. Neviaze sa na jednu.A taku skaredu.
        • a ty to ako vieš? aj ty si bola jeho platená spolocnicka, ze si taka mudra? alebo neplatena?
          • jak se tak divam, tak se tu rozvinula pěkná dizkuze na téma či je sám nebo s placenou společnicéí. nevíte někdo, jak to tedy dopravdy je, či má přítelkyni opravdovou? protože jinak bch se s ním ráda seznámila ;-) *14*
    • Re: má ?

      Má dospělého syna Filipa s exmanželkou Janou. Jestli má v současnosti přítelkyni, tak to ví jenom on. Zatím.
  • zdar

    Peter Nagy vždy byl a je skvělý, muzika dobrá, navíc výborný fotograf. Líbí se mi jeho texty a v rozhovorech je znát, že je i dost chytrej. Zajímalo by mě co vystudoval
    • Re: zdar

      Nela, vyštudoval teóriu kultúry na Filozofickej fakulte UPJŠ v Prešove.
  • Peter Nagy Vás oklamal!

    Ve skutečnosti se narodil už o rok dříve, než o sobě udává a má teď tedy 51 let a nikoliv 50!!! Stidí se zjevně za svůj věk........ Prý to nějdřív nějak spackal a pak už to nechtěl opravovat a nechal to prostě tak! Váš klamár Peter Nagy!
    • Re: Peter Nagy Vás oklamal!

      Na věku nezáleží, ani se mu nedivím... Ale divím se Vám, že klidně napíšete stydět se s měkkým i !!!
    • Re: Peter Nagy Vás oklamal!

      Vek je iba číslo, Peter má hlavne krásne pesničky a to je hlavné.
    • Re: Peter Nagy Vás oklamal!

      to je celkem jedno, kdy se narodil, hlavně, že má hezký písničky (a navíc nevypadá ani na těch 50) *1*
  • Peter Nagy a jeho cesty

    ahoj lidi poradí mi někdo kde seženu CD rom "Peter Nagy a jeho cesty" pokouším se ho sehnat od doby kdy vyšel a stále marně.Prosím pomozte mi. Pište na email: martingrund@seznam.cz
  • mclove

    Poznáte tú pesničku ako spieva, chráň si chráň tie krásne bláznovstvá

    Je to je tak skvelá písnička.Já sa jej stále nemôžem nabažit.A ešte keď ju počula na vlastné uši.No má skvelé pesničky *14* *14* *14* *14* On je celý skvelý *14* *14* Ostrava 4ever *4* *5*
  • Petosek

    Ahoj Petosku mám tvoje fotky a miluju tvoje písničky! mám tě ráda chci být taky zpěvačkou.. som tieš slovenka aj češka mám rada těba a Ewu Farnu... kedy buděš mat zase koncert? ahoj Eliška *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit