Přejít na výpis diskuzí

Peter Wentz

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Och mooc sexy baskytarista

    Nebýt televize, nikdy bych neviděla jejich klipy a tak bych nikdy ani nevěděla že Pete existuje a to by byla opravdu škoda... FOB mají super písničky se super napady, jsou moje nejoblíbenější skupina *14* *14*
  • nový fanklub FOB

    nový blog www.falloutboy-czfanklub.blog.cz
    n avštivte *3*
    • petullisek.k

      Re: nový fanklub FOB

      worst blog about Fall Out Boy *15* *15* *15*
  • pete:-*

    je to strašně sqělej zpěvák v super skupině...mám ho moc ráda... *14* a má upa pěkný tetování... *14* a není to králemo jks e o něm všude říká...je to jenom blbá pomluva... *10*
  • ¨no nevim nevim

    no, pokud mám být upřámná tak se mi nelíbí, vypadá prostě normálně...divně:-D , ne ale nesmím ho nějak utlačovat nebo tak páč kdyby si neposlech nahrávky který mu poslal rynčínek z panic! at the disco, tak bych o nich (p! atd) ani neslyšela, ale ted..prostě bomba. takže pete, jsi cool *1*
  • WOW

    Je fakt sexy a strašne cool.
  • jjj

    on me prijde takovej strasne roztomilej *14* je fakt peknej,sladouckej *14*
  • Pete

    Hmmm....Je dokonalej...A teď nemyslím po fyzický stránce...Píše dokonalý texty,je úžasnej basskytarista,jeho Clandestine má úžasný modely,píše knížky,má vlastní vydavatelství....Je prostě všestraně nadanej...x)....Jasně,že je mega krásnej,ale to není všechno,že ano....x)...By mě zajímalo,kolik z vás začalo poslouchat FOB,páč tam viděli nějakýho ''úžansnýho,sexy kluka'',kterej byl Pete.Neříkám,že je to takhle u každýho,ale u většiny lidí co znám,to tak opravdu je...Mám ho ráda pro to jakej je, pro jeho názory, pro to jak se chová a Fall Out Boy si bez něj nedokážu absolutně představit,ostatně jako bez ostatních čelnů skupiny....Toť vše,co jsem vám chtěla sdělit...Mějte se a poslouchejte FOB...
    • Re: Pete

      to je pravda =D mozete sa tesit aj na slovensku bude podobna kapela úz coskoro =)
    • petullisek.k

      Re: Pete

      moc s tebou nesouhlasím i když já zrovna nepatřím k těm kteří tak strašně moc JEDOU po Peteu Wentzovi ale chci ti říct že znám dokonalejší lidi co dokázali hodně věcí než Pete Wentz ale řeknu ti to že je to hlavně o šoubiznysu a o tom že v každý kapele je jeden člen kterýho všichni milujou např.: Gabe Saporta s Cobra Starship a to už prostě nikdo nezmění bude to pořád protože je to součástí nejen šoubiznysu a nikdy to nikdo nedokáže změnit ani ty ani nikdo jiný....VZKAZ PRO HOLKY CO ŠÍLÍ PO PETEOVI: Nejhůře to prožívají kluci kteří chodí třeba z holkou která úplně šílí po Peteu Wentzovi a můžu říct že znám pár takových příběhů které skončili rozchodem tak si to nechte pro sebe a nezabíjej te tím váš vztah z vaší milovanou osobou protože to spousty klukům vadí a budou si o vás myslet že jste cvok nebo šílená fanynka
  • Fan Web

    Nový web pouze o Petovi Wentzovi *4*
    http://www.justpete.ic.cz *14*
  • JEEEJ

    takze pete... jooj zalty.. jooj no super proste... aaa zistila som, ze sa narodil v ten isty den ako ja!!! hmm.. len o 16 rokov skor:( aale co uz.. ten isty den.. no mna yebnee!!! *14* *14*
  • wow

    wow je sexi neee? ma bohovu postavu ne? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit