Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My si myslíme,že jste nejlepší brankář a lapač.Nejvíc vám fandíme.Jendy:Když hrajeme na tanečnim fotbal tak já s klukama hrajeme za Chealsea.Já jsem v bráně jako že jsem vy.Nashledanou a odepište please
  • gaba

    Proč je nej? Protože je Cěch z čech.
  • Majda

    Jo, pěknej kluk to je,talent tu určitě taky bude, ale jak může někdo tvrdit, že ho miluje???:)
  • Goal

    Né žádnej BLBEJ Brazilskej brankář.NejNejNej je Čech.Díky němu sem se rozhodl pro fotbal.A ještě něco,díky němu sem se stal nejbrankářem třídy.Jsi ten nej Petře.
  • Jsi hrozně sexy chlap,Petře!!!!!!!!!!!!!!
  • peťa

    je to nejlepší brankař na světě. Miluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!
  • seru na to

    vy se jenom ádáte a přitom je jasný že Čech je absolutně nejlepší
  • Ne Buffon ale ČECH je ten nejlepší golman na světě.lide neví kdo vůbec ČECH je.je to muj vzor a chytam podle něho daří se mi to.Dík Péťo.budu za nim vždy stát na to se může spolehnout.zdravím všechny fanoučky PETRA ČECHA
  • Rozhodně je můj vzor.Snažím se chytat podle něho.jde mi to. je to prostě borec..Chelsea musí být na ČECHA pyšná a já taky.Lukáš,Znojmo
  • ne Buffon,ale ČECH je ten nejlepší.Lidé neumějí hlasovat a ni neví kdo ČECH vúbec je ¨.U mě zásadně nejlepší golman světa
    • husta

      Re:

      čech je prostě můj vzor neznám nikoho lepšího prostě,at si každej myslí co chce já mám tenhle názor a nezajímá me nákej buffon,casillas.van der sar promě je prostě nej a nej Čech *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit