- 
            
                	
	
Fiala je nejhorší politik,lhář a zloděj.
 - 
            
                	
	Pane Fialo nandejte to komunistům,estébákům,zlodějům.....
Nechci patřit zase k rusákům,ani na východ.Nevážím si Milouše,nemám ráda Bureše.M. - 
            
                	
	Heleno drž hubu.Nemáš právo toto říkat a jestli se ti tu nelíbí tak jdi do Ruska nebo do Číny ty SWINĚ!!!!!!!
 - 
            
                	
	Pane Fialo, Vy jste rozvračeč národa. Jak Vy múžete vyučovat na škole. Vy ty studenty štvete, aby šly proti všem, jen né proti Vám. Zrádce státu jte vy.8 *14*
 - 
                
- 
            
                	
	Pan Fiala vyučuje,neboť je inteligentní.Zrádce státu je Radek Vondráček,
který jel studenty bít! 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	diváku půjdeme spolu s soudu,já ho vyhraju-Ty kreješ VRAHY!komouše do koše
 - 
            
                	
	diváku,už zase začínáš nebezpečně chrlit ty komunistický věty?A dost,Stalin je kkonečně mrtvej a ty diváku budeš taky,ty komunistická chcíplotino zajebaná mrdko,skurwená swině,CHCÍPNI DIVÁKU a CHCÍPNĚTE KOMOUŠI!Ksčm se k moci už nikdy nedostane ty Z M R D E skurwenej.Fiala je na rozdíl od filipa vzdělanej a nikoho za jiné názory nezabíjel.Všichni komouši a i jejich voliči a tidíž i ty diváku brzo chcípnete.
 - 
                
- 
            
                	
	Haf,haf,haf.Lehce zmanipulovatelné sametové dítě.Takové dnešní svět potřebuje.
 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	Na tuto bandu podvraťáků by bylo třeba Hitlera.A nebo Stalina.
 - 
                
- 
            
                	
	Ale to už víme,co jsi za blba diváku.Tak táhni do Ruska.
 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	Hale ty Typickej,radši drž hubu.Zastáváš se babiše a komoušů a to dokazuje,že ty jsi hulvát.Já budu vždy volit ODS,pan Fiala to má v hlavě v pořádku.A N E S E R mě Typickej komouši.ODS vždy zvítězí.
 - 
            
                	
	Jenom,ty radši drž hubu.Já volim pravici a ty asi levici.Já jsem Demokrat a ty jsi komouš.P.Fiala je rozumný člověk na rozdíl od tebe.
 - 
                
- 
            
                	
	demokrat - pravičák a volič ODS, ale především sprostej hulvát. Smiřte se prostě s tím, že vaši oblíbenci už se příště do parlamentu vůbec nedostanou.
 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	ODS volím a vždy budu,bohužel náš národ je plný hlupáků,kteří věří a volí Ano,Ksčm a Spd.Asi si tito voliči myslí,že za komunistu tady bylo dobře,ale to teda rozhodně nebylo.Nejhorší jsou Komouši,všechny bych zavřel a mučil je až by zčernaly svi.. komunistický.Moje nejlepší strany jsou ODS,TOP 0P,KDU ČSL,PIRÁTI a STAN.Pane Fialo líbí se mi vaše názory,jako např.v žádném případě nevystupovat z EU a NATO.My jsme Pravičáci a my jsme NEJLEPŠÍ.
 - 
                
- 
            
                	
	totální magor bez absolutního pudu sebezáchovy může ještě dnes volit ODS a TOPku. Je mi vás upřímně líto. Komu není rady, ten neustále volí ty stejné, neúspěšné převlékače kabátů.........
 
 -