Přejít na výpis diskuzí

Petr Holík

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace

    Aleno, podle všeho už pár let nejste s Petrem v kontaktu! Peťan konečně zakotvil u nádherné mladičké Kačky! Moc mu to přeju!
  • Gratulace

    Co????????já??????NIKDY!!!!!!! *7*
  • Gratulace

    Milý Peťo,gratuluji,docela mě to překvapilo,že jsi se tak rychle oženil,přeji Vám s Danuškou moc,moc štěstíčka.
  • Super Star

    Jak paranoidnì pane Holìku.
    • Re: Super Star

      typické diskuse nejen pro blbce kolíku *7*
  • Bílý tesák

    Z těch tvých doporučení kolíku jsme se rvali smíchy,jěště,že seš tak dobrý bavič *1* *1* *15*
    • Re: Bílý tesák

      Takoví jako ty jsou nejlepší, sami by nic nevymysleli, jediné, co dokážou je kritizovat. Aneb ať žijí blbci! Mně se to náhodou líbilo.
      • Re: Re: Bílý tesák

        Tak,tak Slízo,blbcům patří zelená,Peti Ty doporučuj,moc se mi to líbí,ku prospěchu věci *3* *1* *13* *15* *7* *9*
  • jéé soused

    jéé soused *6byl mi nejakej povedomej vzdycky kdyz sem ho videla ale az zo dlouho sem si uvedomila kdo to je *1* *14* *15*
  • :)

    Petr bydlí u nás v domě, moc milej pán, strašně sympatický:) *4*
    • Suprovej

      A kde bydlí v Brně.Já proti němu nic nemám.Je to suprovej člověk.Mám i jeho autogram *3* *3* *4* *4* *4*
    • Re: :)

      Ty se mas,to ho vidis asi casto,kde je to v Brne?
  • ...

    Beru že Petr někomu nemusel zrovna úplně sednout, ale já proti němu vůbec nic nemám, je to normální chlap. Jednou jsem se s ním potkala a je to fajn borec..vpoho...a ty jeho rovnátka jsou hafo sexy.. *4* *14*
  • DOBRY TO JE

    AHOJ PETŘE ZDRAVIM JAKOU POSLOUCHAŠ MUZIKU CO RAD DELAŠ SUPERSTAR JE DOBRY POŘAD FANDIM GABE JE SKEVELA AHOJ
  • AHOJ

    AHOJ PETŘE ZDRAVIM TE JAK SE MAŠ KOUKAM NA SUPERSTAR FANDIM GABA AL DHABBA JE SUPER KOMU FANDIŠ TY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit