Přejít na výpis diskuzí

Petr Kostka

OSOBNOST 19.11.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O češtině

    Vážený pane Kostko, moc se mi líbilo Vaše vystoupení v pořadu O češtině. Fandím Vám, jen tak dál! Je to moc potřeba. Jaroslav *4*
  • Vážený pane,

    včera (20.03.2012) jsem byl na premiéře v divadle Viola, smekám před Vámi a oběma Vám přeji jenom vše hezké.

    Jan Trutnov
  • přání

    Vážený pane Kostka
    Přání k Vaším narozeninám hodně štěstí,
    zdraví a dobrou pohodu.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      amen *4*
      • Re: Re: přání

        blbče.
  • vzpomínka na naše otce

    vážený pane Kostka.jsem Plzeňák,ve vašich letech.Rád bych si s vámi zazpomínal na téma naši otcové a ryby.V šedesátých letech min.stol.se spřátelili naši otcové jako rybáři a já vzpomínám na pána v pepito kloboku a v baloňáku a mého otce v uniformně dopravních podniků,jak spolu vedli diskuse o všem možném.A já stál u nich se svými pruty na Boleveckém rybníku.Kácí se už v našem lese a né všechno by mělo zapadnout o těchto skvělích lidech.
    • Re: vzpomínka na naše otce

      vzpomínka na naše otce.7.2.2011
  • Pokud mě paměť neklame,

    byla první manželkou Petra Kostky Consuela Morávková, se kterou měl první dvě dcery a teprve další dvě s Carmen Mayerovou.
    • emmag

      Re: Pokud mě paměť neklame,

      Jste na omylu, první žena Petra Kostky byla Ingrid Vavrouchová.
    • Re: Pokud mě paměť neklame,

      Když si pořádně přečtete zde v osobnostech
      životopis pana Petra Kostky,který sem vložila jeho vnučka Markéta Vocásková,tak se zde dozvíte,že z prvního manželství má pan Kostka dvě dcery a z druhého jednu-tj. celkem tři dcery a ne čtyry.
  • Je to jeden z našich vynikajících herců. *14*
  • Vážený pán Petr Kostka, chcem sa Vám touto cestou poďakovať za všetky vaše filmy. Ste vynikajúci herec a mám rád všetky vaše filmy.
    Všetky vaše filmové postavy sú nezabudnuteľné a každý film s vami je vynikajúci.Všetky vaše filmy sú zahrané tak skvelo, že mám pocit že stačí prísť do toho mesta alebo kde sa to natáčalo a tam skutočne nájdem postavu ktorú stvárňujete.
    Veľmi dobrá scéna je vo filme Pátek není svátek, kde pre kamerou pri oprave auta hovoríte, že "dnes nedelám nic jiného jenom zhánim fošny". Vynikajúce a potom keď večer voláte šéfovi a ten vás tam uvidív tv správach. Super film.
    Ďakujem Vám za vaše filmové dielo.
    Posielam Vám krásny pozdrav zo Slovenska.
  • můj táta se taky jmenuje petr kostka
  • Petr Kostka, príjemný inteligentný herec, asi najviac spomínam na film Zítra vstanu a oparím se čajem. Rehotal som sa, keď spomínal príhody zo svojou španielskou babičkou. Ďakujeme za pekné zážitky pãn majster.
  • Vsechno nejlepsi k narozeninam.Zdravi,pohodu,uspěchu v heredctvi Vam přeji divaci z moravy *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit