Přejít na výpis diskuzí

Petr Kuchař

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim

    Ahojte,musím vám říct že Petr je bezva chlap a strasně hodnej táta.Dobře se s ním kecá a je šílenej vtipálek! *1* Už se těšim až se zase potkáme!
  • PRAVDA

    Zdar lidi tak 27.10.2007 byl petr na kamýku předvádět svou FMX schow a na večerní představení se tešilo mnoha lidu který se sice dočkaly ale zahledly i pad petra.Petr chtěl hodit salto a to se mu povedlo ale jeho dopat už ne má zlomený dvě žebra a leží v nemocnici v Litoměřicích. *5* *8* *16* *9* *3*
    • Re: PRAVDA

      Zdravím, na Kamýku jsem byla a vše jsem viděla. Jako jedna z pořadatelů jsem se podílela na přípravách a s Kuchtou jsem měla šanci pokecat a setkat se s nim.
    • Re: PRAVDA

      *4* hm tak to je pěkný a za malou chvýli se mu blíží vystoupení v ostravě a zase bude hovno.
  • prosba

    Ahoj Petře jsem tvůj velký fanda,držím ti palce a chci tě požádat o tvou fotku s věnováním a podpisem.Díky moc a pošli mi to prosím mailem!!
  • sazka arena FMX

    Ahoj je mi líto ze si nemohl jezdit v sazka arene protoze ty jsi tam opravdu chybel:)jinak brzo se uzdrav.mej se *3*
  • Miminka

    Ahoj,jak se mas?Uz se ti narodili dvojcatka:}mej se papa *3*
  • ahoj

    čau peto hej prosimte maš icq nebo skype a nebo e-mail prosim odepiš dištak jenom na e-mail jo tak prosim jsem tvuj fanda *3* protože mam taky motorku sice my ale neni 18let ale mam supercross110ccm a chtel bych byt jednou tak dobrej jako ty tak prosim odepiš ahoj.PS.ODEPIŠ NA E-MAIL AHOJ.ADAM.
  • ahoj

    ahoj petře drž se!!!!!!!seš chakt dobrej nejlepši ze všech tak se drž! *3* *13* ahoj adam
  • Prosba pro Vás

    Ahoj Petře, přeju ti dobrý a š´tastný den, jakož i celý anvent, jakož i příjemné vánoce a nový rok,jakož i.... takže ahoj, jsem o 11 let starší, tak si dovolím Ti tykat. Já bych moc prosila o radu, jak začít s tím úžasným freestylem - byla jsem totiž v Sazkaareně teď, kdy si nejel a bylo to úžasný. Ty blaho, už vidím, jak si ťukáš na čelo - já s tím nechci začínat, ale můj syn Honza - který měl být mimochodem narozen stejně jako Ty 31,12, ale aby se nezdržovali tak je 29,12,Ale to je fuč. Takže taky to zdravíčko, hlavně to, k Tvým narozeninám. problém je, že teprve teď mu jdu kupovat krosku, protože prostě dřív to nešlo a teď je mu už 16 let. Až něco dokáže a natrénuje, protože si věří a já mu chci věřit taky, je to zarytý SNB a vůbec si myslím, že by mu to šlo, i když jako máma mám o něj taky strach, to je jasný. Tak kde potom trénovat, nebo jak a jestli to jde bez trenéra nebo prostě jak - ptám se preventivně, než se mi rozemele na kaši hned za barákem. Takže dík a fakt Ti moc přeju zdravíčko a ať se ti daří. Na jaře nám totiž zemřel táta a na mě leží ta zodpovědnost za všechno, tak proto se ptám, přece jen ten chlap by mu v tom poradil líp. AHOOOJ! Pozdravuj Podmola, to je můj "kůń". Květa
  • Pro Petra

    Ahoj drž se Petře, moc ti fandíme, H. už zkouší starty naplno. Květa
    • Re: Pro Petra

      Ahoj Péto ty mě prej obdivujes tady máš to ICQ co jsi chtěla 861-493-256 *1*
    • Re: Pro Petra

      Ahoj Petře,byla jsem skoro na všech tvých akcích u nás v ČR.Dá se říct,že jsem jeden s tvých nejvěrnějších fandů *3* .Přeji ti,at se ti daří stále jako nyní.Vím,že ti tohle píše spoustu fanoušků,ale nic mě v tuhle chvíli nenapadá. Pokud budeš mít zájem odepsat,tak mě velice potěšíš na emailovou adresu lila18@seznam.cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit