Přejít na výpis diskuzí

Petr Lesák

OSOBNOST 15.9.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5 proti 5

    Dobrý den pane Lesák. Ráda se koukám na pořad 5 proti 5 ani proti vám nic nemám. Máte příjemný projev a dobře moderujete, ale chtěla bych se vás zeptat proč po každém kole danému týmu, který vyhrál body musíte gratulovat? Samozřejmě, je to zdvořilost, ale občas už je to trapné a druhá věc-proč každé ženě (občas i muži) říkáte zdrobnělinou? Zdeničko, Petruško, Janičko, Maruško. Zkuste se nad tím zamyslet. Děkuji
    • Je to GAY ;) Tak se nediv
  • hm

    nevíte někdo kolik p.lesák měří? *7*
    • Re: hm

      si ho změř... třeba očima xD
  • Nic mi do toho není-ale býval zjevem v pohodě-ale teď jsem si několikrát všimla že má vyholené obočí a tím na mě opravdu působí jako Gay,dřív měl obočí normální a vypadal lépe!!!!
  • Slovní berlička

    TAK Vás zdravím pane Lesáku a TAK jsem Vás chtěl jen upozornit, že používání slůvka TAK nejméně jednou v každé větě - TAK to je síla... TAK Vám připomenu slova mého profesora češtiny, že slůvko TAK v každé větě je SLOVNÍ BERLIČKA, TAK...TAK začneme...TAK co říká tabulka...TAK kolik je to bodů....TAK koho jste vybrali....Tak ke mně půjdou...TAK se pustíme do dalšího kola..... Rve mi to uši a s láskou vzpomínám na Petra Novotného, který žádnou berličku nepotřeboval......
    • Re: Slovní berlička

      TAK se radši nedívejte,ať o ty uši nepřijdete.Mně,když se něco nelíbí,tak se nedívám *13* .Petr měl odvahu do toho jít,určitě negativní reakce čekal.Já mu fandím a přeju mu,ať tam vydrží co nejdýl.A je fakt roztomilej *14*
      • Re: Re: Slovní berlička

        Jj asi tak,je prostě šupa..ouplně krásnej. *3* Mně teda s ničím nevadí...on to tam aspoň oživil..to moderování mu jde. :)
        • kuraimo

          Re: Re: Re: Slovní berlička

          hmm...samo, že nějaký ty chyby tam jsou :) ale protože nesnáším ty lidi, co hledaj všechny příležitosti, aby ostatní schodili, nechám to plavat :)

          :( neměla sem se o něj tak zajímat :( zaujal mě a tak sem šla dál, po internetu sem to tady tak zkoumala a zjistila sem, že byl možná minulý moderátor lepší...bylo to tam vtipnější...vlastně sem se na to koukala málo, a když přišel Petr Lesák tak semse na to začla koukat skoro kAŽdej den...

          proti jemu stylu nic nemám jak někteří tvrdí...samotný triko by mu fakt moc nesedlo...

          vypadá celkem good...asi hlavně ty vlasy :D

          ale nakonec sem dostala spátečku :) divám se na to jen málokdy, ale nevadí mi to!!!(ten pořad ani on) ale někdy prostě ty malý mušky najít musím...předtím sem to ani nevnímala...teď už vím, že není...jak se to v 5proti5 říká :) TOP :) teď je to někdo jinej...ale kvůli Petrovi nwm jak to zas dlouho vydrží :D ten před Péťou...mno...vydržel asi nwm 2-3 měsíce...on vydržel asik 3-4 měsíce asi všude přeháním :D tak nic mno

          vím že život nejsou jenom hvězdy :D tak přestanu psát ty blbosti a de se uklízet :D
          • kuraimo

            Re: Re: Re: Re: Slovní berlička

            a pokračuju!!!! :D

            žiwot...co je to vlastně??? a co je wůbec po něm :) to bych chtěla zjistit, měla sem možnost :) velkou, ale odmítla jsem a tak žiju dál a čekám co se stane dál :)

            2012, určitě ste o tom slyšeli...taky kvůli tomu ještě nechci zemřít, ikdyž si myslím, že je to tak trochu blbost...ikdyž!!! mno...dozvím se ke konci roku 2012 :D

            no nic no...prostě si ho budu užívat...skoro až využívat :D hmm nwm nwm :D to je jedno...vás to ani nezajímá tak proč to psát, že?

            No nic tak si to užijte, já se du...dál koukat na internet :)

            *14* *14* *14* *14* *14*
            • ...

              Teď sem se dodívala na jeho pořad,který nese název "5 proti 5" *3* Už dlouho se na pořad dívám a moderátor Petr Lesák je mi moc sympatický a je taky moc pěkný. :) *3*
            • stefanek

              Realita mimo TV

              S tím rokem 2012 máš pravdu. Někomu to přijde jako blbost, ale vyvrátit to nemůže nikdo! *15*
              Ale napsat jsem vlastně chtěl to, že pokud někoho zbožňujete z TV kvůli vzhledu, je dobré ho potkat bez make-upu. Byl jsem na natáčení 5 proti 5 a teda ubohost těch jejich prostor mě trošku dostala, takové tovární haly zabordelařené xD Ale Petr byl dobrý. Moc mu jeho oblečení sluší, i když napříkald pásky a boty má stejné bílé a černé a mění to (aspoň by si mohl koupit nějaké jiné *1* ), je hubenější než v TV, ale to TV vždycky dělá lidi tlustší. Ale bez make-upu není tak super a má blond přítelkyni, i když jak prohlásila máma mého přítele: "No jestli není gay, tak je aspoň 'obojetnej.'" *4*
      • Re: Re: Slovní berlička

        souhlasím :) ale každej kdo chce bejt nějak slavnej tak by měl negativní reakce čekat...mě by asi nejvíc vadil bulvár :(
    • Re: Slovní berlička

      vlastně mě to přijde náhodou dobrý že to s tím tak zní líp např:Tak a jdeme do dalšího kola! Jdeme do dalšího kola! S tím tak to zní daleko líp ;)
      • Re: Re: Slovní berlička

        Jj upe šupa s tím TAK.. *3* Prostě Petr /Lesák *15* / je nejlepčííí!!! *14*
        • Re: Re: Re: Slovní berlička

          no jasně *4* *14* *15*
          • kateing

            Re: Re: Re: Re: Slovní berlička

            dyt je fpohode ja nevim co vsichni resite za prve ano zni to lip a za druhy jestli vam to nekomu vadi tak se na to nekoukejte dyt to tam uplne dobre sedi a 5proti5 uvadi nadherne je snim sranda, a kdyz se nekdo usmiva je to fajn.kdyby to bylo blby tak bude asi mala sledovanost ne?a navic by to asi prestali davat kdyby byla mala ja myslim ze je velka a ze je to dobrej porad:-)
    • Re: Slovní berlička

      Mno...mozna trochu jo ale me to teda vubec nevadi, ja to ani nevnimam, češina čeština stejně to máš jako se spisovností, když máš třeba "dobré jídlo" tak zní líp "dobrý jídlo" mno nemohla sem vymyslet lepší příklad. Nebo si vem, že pořád něco musíš mluvit a pořád vymejšlet co mluvit tak snad nevadí, když tam je hodně slyšet tak(já ho tam teda neslyším)lepší než aby tam bylo ticho...Jinak sem zjistila, že sou někdy problémy s počítáním,žejo? V dnešním vysílání 5 proti 5 - 3dny v tejdnu už se řekly a chybí nám ještě 5,žejo?!(já myslela že je 7-3 4)nebo Božena Němcová získala 52 tak Klára by mohla mít 51?!(já myslela že je v průzkumu jenom 100 lidí a ne 103)mno jak sem řekla asi je těžký při tom vysílání počítat a pořád se soustředit aby nebyla chyba, ani nwm jestli sem to dobře spočítala já xD mno já bych tohle teda fakt neřešila :) nebo za chvíli bude někdo nadávat že neříká tečky a vykřičníky za větou :D (myslím jako Dobrý večer vykřičník, a místo toho říká Dobrý večer!)příklad!!wim hloupej ale aaspoň nákej :) radši už končím :)
  • kuraimo

    Chobotnice

    Včera sem měla z 5 proti 5 normálně výtlem!! Jak řekla chobotnice, že má dlouhej ocas, ale to tak vtipný nebylo, že má CHOBOTNICE dlouhej ocas, ale já nejprv nevěděla co to chobotnice je! Sem si vzpoměla na část slona-chobot. Tak sem si myslela, že změnil slovo chobot na chobotnice mno a když sem si uvědomila jak je chobot "hezkej dlouhej ocas" tak mě to ještě víc rozesmálo, ještě že mi séra řekla, že je to to zvíře s těma chapadlama xD *1* *1* *1*
  • pavel

    je nejhezci
  • alena

    uz u kazdyho slova nerika TAK je k sezrani koukam se na nej porad papa *4*
  • adam

    chtěl bych icq na petra lesáka !!! *1*
    • :))))

      Koukam na 5 proti 5 ale ze mu je 36 sem myslela ze nak pres 20 *3*
  • peťaa

    Péťa je upa sexy chlapaak :o* a ten jeho usmev? bozii....... *14* *14* *14* je upa k sezrani *14* .......
  • páni

    Ted na toho chápka koukám , on je fakt k sežrání. V obličeji je opravdu moc pěknej, nutí k zamyšlení, má něco do sebe.
    jojo toto bych chtěla znát osobně.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit