Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST6.9.2014 0:02
605 příspěvků

Petr Lexa, známý také jako Hoggy, byl jeden z finalistů soutěže Hlas Československa, dokonce dvakrát se zúčastnil soutěže Superstar a v současnosti je zpěvák ve skupině Slza, vzniklé v roce 2014. Na YouTube vystupuje pod přezdívkou Hoggy, díky tomu, že dříve měl přezdívku Hogwarts (Bradavice - hrad z Harryho Pottera) Z toho vzniklo pozdější zkrácené Hoggy. Petr měl ještě jeden kanál na který přidával svoje hudební covery, jmenoval se Hogverruga. Ale díky tomu že začal působit ve skupině Slza tak všechny covery z tohoto kanálu smazal. Skupinu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno Nejlepší slavný zpěváku Petre *3*
  • Zdravím Peťo já mám dneska 29 :) takže i když narozky slavíme každý rok spolu vše nej :).
    Taddy (Metrobus CZ)
  • Ahoj Petře jseš nej jsem tvoje velká fanynka a chtěla jsem se tě zeptat kde se nejčastěji procházíš je mi deset let a soutěžila jsem relaxseslzou a vyhrála jsem kšiltovku, náramek atd.Jdu na váš koncert 28.února 2018. Už mám aji plakát a byla bych ráda kdybys odepsal a s Natálkou vám to přeji .Ale jsem smutná že se s tebou nikdy neuvidím moc bych tě chtěla vidět.
  • Ahoj hoggy. Na koncertu holomrâz tour 2018 vám celé skupině slza dám jeden dárek
    • Neříkejte mi hoggy on to nemá rád máte mu říkat Petře
  • jestli mne ctes tak bidlimna visluni paninodvorska mohli by jsme zkusit si zahrat natacet i treba videia jo peto jsem josef balog jo si nej nej dal bych ti klidne 100like na you tube ale musim se prihlasit takze nevim je mi 8 let sem 3c va beli na visluni
    • Co kdyby ses naučil nejdřív pořádně psát česky, než sem začneš psát nesmysly?!!
  • ahoj hoggy ses fajn zpevak i youtuber proste nej skupina super nej je celibat a leto lasky proste bych te vimnenil misto gotta stejnak nezije
    • Ahoj hoggy:-)
  • Peťo, jsi nejlepší youtuber a Slza je nejlrpší skupina!! Jen tak dál!!!
  • Hoggy můžu ti dat na koncertu dárek jsi super
  • Hoggy já sem tvůj fanoušek chtěl bych vědět tvoje telefonu cislo
  • Včera jsem byl na koncertě slzy. A musím uznat že Petr umí zpívat i naživo. Prostě to byl správný koncert. A pokud si tohle čte Petr tak děkuju že jste se mi s Lukášem podepsali na ruku a taky se se mnou vyfotili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit