Přejít na výpis diskuzí

Petr Motloch

OSOBNOST 8.2.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • herec

  • herec

  • herec

  • Když srovnám tohoto herce s jinými herci z celého světa je tento herec velmi průměrný.

  • Průměrný herec.

  • Majetek 2,5 milionů dolarů.
  • help

    Dobrý den chtěla jsem se Vás Petře na něco zeptat,mám jednoho kamaráda no on mě spíš bere jako dceru jmenuje se Jirka a je na invalidním vozíku.Vyprávěl mi o svě snoubence Erice a její dceři Denisce,že si měl Ericu vzít a pak měl tu nehodu a Ericu už neviděl a teď je na tom docela špatně tak sem myslela,že vy podle jeho vyprávění Ericu znáte tak jestli na ní teřba nemáte nějaký kontakt jistě by mu pomohlo kdyby ji viděl.Jestli jste to opravdu vy prosim napiště mi na můj e-mail : fantde@centrum.cz
  • Re: S.O.S

    Ahoj Petro. A která ty jsi?
  • jsem velice zvedava

    vzkaz pro tondu jsem zvedava jestli by ses tohle naucil je velice pekne ze nadavas ale zkus to sam *1*
  • Re: gigant z Ostravy

    Jasněže zná, že jo Johny? *5*
  • martina20

    .......

    tedaaaaa, tady to žije, normálně to nestíhám číst *1* *3* *1*
  • martina20

    Re: gigant z Ostravy

    njn, máš pravdu- moc hezky napsáno, neznáš ty ho náhodou? *1* *1* *3* *1*
  • gigant z Ostravy

    Petr Motloch je muž, který ovlivnil mnoho generací ostravských vexů. Jeho igelitky ohromovaly nejen takové kalibry jakými jsou Huňa a Mascin, ale též tolikeré nástupce pozdější. Jeho herectví osciluje mezi genialitou Olivierovou a zemitostí Effovou. Jeho čas teprve příjde. A zatímco my všichni zapadáme prachem na smetišti dějin, on bude stát na mnohých náměstích.
  • Re: Petr

    Omlouvám se,reagoval jsem na Andrii!Posílám pusu! *3* Martin
  • Re: Petr

    Je hezké,Marti,že jsi svůj příspěvek poslele v den Petrových narozenin.Martin
  • andrii

    Petr

    Pan Motloch hraje postavu Evžena Hartla dobře. Ze začátku jsem ho sice moc nemusela, ale postupem času jsem zjistila, že role cholerika je zahraná naprosto bravurně. Škoda, že scenáristky nechali Evžena zavraždit:-(
  • S.O.S

    Petře, znám se dost dobře s Vašim nejmladším bratrem Tomášem, shodou okolností taky čeká rodinu (opičivec). Bavila jsem se s ním o roli Evžena a on mně odkázal na tyhle stránky. Já vím, že Vy za to nemůžete, ale řekněte tvůrcům VKV, aby Evžen kopl už tu pitomou Danielu do dupy. Nakonec měl s tím podezříváním pravdu, ještě se, blbec, šel léčit kvůli ní a ona stejně dolezla za tím ku...vníkem. Tomáš sice říkal, že se za pár dílů ukáže, že jste byli vlastně s Danielou sourozenci :-D ale já v tom moc nevěřím. Zařiďte to, nebo já snad porodím ty dvojčata už v úterý. Jinak se mějte fajn. Vaše (Evženova) fanouštice Petruše
  • Re: VKV

    100% souhlas
  • VKV

    Tedy pokud hraje v Babičce jako ve VKV ,tak musí Viktorka od nej utéct.To je hrozný ,jak hraje nepřirozeně, vubec mezi herce nezapadl a ani se nedivím,že v seriálu končí.
  • vtip

    to byl jen vtip klaro myslim ze je to vcelku normalni chlap *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit