Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je život

    tak se z toho hlavně všichni neposerte.....byla to jeho volba,každej si život zařídí,nebo ukončí podle sebe,jestli byl psychicky v hajzlu,bylo to pro něj nejspíš jeho vlastní vysvobození.....Dneska už je to stejně jedno.Takovejch lidí,jako on,jsou tisíce,jen to nejsou celebrity.Byl to dobrej muzikant,i když jeho styl jsem neposlouchal,ale nerozebírejte to tu,jak puzzle a berte to jako každodenní chod života.....S pozdravem Nail.
    • Tereza

      Re: To je život

      Co ty si zase za chytrolína??Jak můžeš říct že to byla jeho volba?Natolik do toho vidíš??Nevim proč by něco takovýho dělal,když měl ted takový uspěchy!Ten kdo si neprojde tou samou nemocí si tu může vykládat co chce,neví jaký to je,jak se doopravdy cítí apod.A jak už bylo řečeno,mohl to být momentální zkrat...
      Jinak se tu připojuju k ostatním,je to obrovská ztráta,taky sem tomu po přečtení nevěřila...ale snad mu je ted v tom "muzikantským nebíčku" líp:(...
      • Re: Re: To je život

        Jak jsem řekl a zatím si stojím,takovejch lidí jako je on je milion,jen nejsou tolik slavní,tak se o nich nemluví!!!!!Proč se zabil Kurt Cobain????Proč "umřel" Heath Ledger????? Proč se zastřelil i Vlastimil Brodský?????Tyhle lidi určitě znáš,tak si nadji odpověď....Já tvrdím,že už ze své situace našel v tu chvíli jen jednu volbu a to byla smrt.Jak se to stalo doopravdy se nedozvíš,protože všichni lžou a i media.I muj stryc se oběsil,byl to uspěšný podnikatel a nikdo by to do něj neřekl..a pointa??????Jak jsem řekl,to je prostě život....Příště to budeš třeba ty,nebo já..nebo??????Uvidíme....A nikdy neříkej NIKDY!
        • Tereza

          Re: Re: Re: To je život

          Fajn je to tvůj názor já ti ho neberu,ale myslim si něco jinýho.
          A vůbec,trpěl nemocí jakou trpěl,nikdo z nás do toho nevidí tak proč takhle soudit.A co píše bulvár jde mimo mě.Pro mě to byl je a bude jeden z nej zpěváků a tim to pro mě hasne.Jo a ještě něco,mě si tu neber do pusy ju?!"příště to budeš třeba ty"....Neznáš nesud!
          • Re: Re: Re: Re: To je život

            Jen mu dej!
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: To je život

              Už sem se lekla že to patří mě!Ale lidi nehádejte se tu.A jestli máte potřebu tak si najděte vhodnější místo!Peti mi je taky moc líto,pocházel kousek od nás..:( a když vidim jak se tu dohadujete a nadáváte tak člověk přestává mít chut sem chodit..se trošku ovládejte nebo to ingorujte!
            • Re: Re: Re: Re: Re: To je život

              Ta prasnice není na tebe Terezo, ale na tamtoho prasnici (ale jinak) jen nemůžu být sprostá.
          • Re: Re: Re: Re: To je život

            Kdo si Tě tu bere do huby????Ty si začala se svou reakcí na můj příspěvek.Mě zase tak skvělej nepřipadal.Ale protože si jeho faninka,je pro Tebe BEST,to chápu,pro mne je BEST zpěvák Jiří Walter,nebo Vlasta Henych.Diskofilní scéna je mi celkem u ******,slibil jsem,že budu slušný :D .Nemocnej byl a to si jako myslíš,že tuhle nemoc měl jen on,na celým světě????Už fakt neřeš a já se svým osudem počítám,klid.Život je boj,tak AHOJ! *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: To je život

              Ty seš fakt jak to napsat slušně - prasnice *16* Dík za názor a teď zmiz!
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: To je život

              Tak zorvna o boji mi nic vykládat nemusíš..Bereš si mě do huby stim že příště to budu třeba já!...Ty jména zpěváků co si jmenoval slyšim poprvé v životě,tak se jim dál věnuj a Petu a jeho život přestan řešit.Každej máme svoje!A nikde sem netvrdila že on jedinej trpěl tou nemocí,ale že lidi co si tou nemocí sami neprojdou můžou jenom s těží vědět jaký to je a co to obnáší!
    • Re: To je život

      Závidíš mu že ho ľudia mali radi? Keď budeš takýto surový, po tebe ani pes neštekne keď odídeš. Ale neželám ti to, snáď sa zmeníš. *13*
  • michal118

    Petr Muk

    Musím vám oznámit smutnou zprávu

    V pondělí 24.05.2010 zemřel zpěvák Petr Muk.

    Je mi líto jeho ztráty jeho písničky budou známy ale pořád
  • temprence

    ŠOK

    Nemohla jsem uvěřit zprávě, že můj nejoblíbenější zpěvák zemřel. Je ho veliká škoda. Jeho písničky jsem milovala a milovat budu. Upřímnou soustrast rodině. *9*
    Petře, snad je ti tak líp.
  • andrea9

    Narodeninový pozdrav

    Všetko najlepšie k milým narodeninám Petr!

    Želám 12 mesiacov bez choroby, 52 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8760 hodín bez hádok, 525600 minút radosti a 31536000 sekúnd lásky v rodinnom kruhu.

    Veľa úspechov v pracovnom a v osobnom živote
    Vám zo*14* *14* *3* želá Andrea9
  • Odchod opravdového přítele

    Péťa byl a navždy bude skvělý člověk a vynikající přítel s čistou duší i srdcem!!! S jeho smrtí se prozatím nedokáži vyrovnat a musím upřímně říci, že se mě máloco dotkne, ale toto je přímo v srdci!!! Péťo, budeš mi tady hrozně moc scházet a bude hrozně složité na Tebe zapomenout!!! Jedinou vzpomínku, kterou nyní mám, jsou Tvá CD, DVD a vzpomínky z koncertů!!! Navždy zůstaneš v mém srdci jako můj přítel, bez kterého lze jen těžko se upřímně smát!!! *9* *4* *9*
  • PETŘÍČEK

    Peťánek je můj miláček.Má tak nadherný hlas!Je prostě sexy!!!! A ty jeho pohyby... *14*
    • Re: PETŘÍČEK

      muj je milacek taky,uz 10let *14* *14* *14* *14* *14*
  • Petřík

    Je mi 35 let a od svých 15-ti let poslouchám jeho hudbu. Mrzí mě, že to nemá v životě jednoduché. Přeji mu hodně sil do dalších let a mnoho úspěchů jak v životě tak i v hudební branži. Petře, dnes to nemá nikdo jednoduché, je třeba stále bojovat a nic nevzdávat. Hodně štěstí přeje Iveta *14* *14* *14* *14*
  • habitus

    Petr Muk byl trochu podobný..

    ...herci Pavlovi Křížovi http://www.osobnosti.cz/pavel-kriz. php
  • habitus

    přímý přenos z pohřbu...

    ...sledujte zde:http://www.blesk.cz/clanek/bles k-cz/137095/zivy-prenos-z-pohrbu-pe tra-muka.html
  • monasek19

    je mi to lito

    je mi to moc lito co se stalo vubec sem tomu nemohla uverit je ho moc velka skoda byl užasny zpevak mela jsem ho moc rad a budu mit rada navzdycky nikdy na neho nezapomenu je mi to lito *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit