Přejít na výpis diskuzí

Petr Němec

OSOBNOST 26.4.2010 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dáte mi prachy? *14*
  • kajuska4

    Přání

    Milý Petře, k narozeninám přeji vše nejlepší, pevné zdraví a úspěchy na všech frontách, nejenom v hudebním světě, ale i v osobním životě. Alena
  • flamingo

    Blahopřání

    Vážený a milý Petře,k narozeninám Vám přeji všechno nejlepší.Pevné zdraví,štěstí,hodně koncertů a CD s Vaším krásným,nezaměnitelným a nezapomenutelným hlasem.
  • Petr a Marie II

    Ještě k předešlému příspěvku. Kdo chcete slyšet čistokrevný Flamingo, tak si pusťte písničku "Oči." Je to opravdový koncert pro Petra a Marii. Dá se to sehnat na cédéčku a je to zážitek.
    Mirek
  • Petr a Marie

    Říkejte si co chcete, ale hlas Petra Němce a Marie Rottrové patří k sobě a nikdy to nic nenahradí. Vzpomeňte si na "Opatruj svých sedmnáct" nebo na "Zlom vaz" a další a další. Od Petra se mi - kromě desítek ostatních - líbí i písnička, kterou už asi v životě neuslyším a vlastně ani neznám její název. Buď se jmenuje "Talisman," nebo "Převozník u Mléčné dráhy."
    S pozdravem "Flamingo je jenom jedno" Mirek
  • balada o poutníkovi

    Milí přátele a posluchači Petra, nemáte někdo text k písni Balada o poutníkovi?
    Děkuji za vstřícnost.
    Anry
  • POUTNÍK

    Nazdar Petře, rád na Tebe vzpomínám, v hlavě mně stále zní mimo jiné píseň Balada o poutníkovi.
    Marně sháním text. Můžeš mi nějak pomoci?
    Díky Anry.
  • pocta

    Skláním se před barvou a tzv. feelingem Vašeho hlasu; prosím, zpívejte eště; V¨naději i v dokonalé úctě, Ester.
    • Re: pocta

      Děkuji za slova chvály a přízeň,hřeje to u srdíčka.I Vám přeji pevné zdravi.Petr Němec *4*
  • Žlutý přelud

    Dobrý den, vzpomínáte si někdo na Donovanovu písničku Mellow Yellow, kterou zpíval Petr Němec pod názvem tuším Žlutý přelud?
    V objevení nahrávky už ani nedoufám, ale nemáte prosím někdo český text? *3*
    Díky *4*
    • Re: Žlutý přelud

      Opravuji, jmenovalo se to Žlutá dívka
  • CD

    Díky, že si někdo vzpoměl na tohoto zpěváka, je škoda, že u nás není známý, pouze u těch dříve narozených, ale nebylo by od věci vydat ty krásné písničky na CD.
    • mila.38

      Re: CD

      Teď přibylo hodně jeho písniček na Youtube,jdou stáhnout.
      • Re: Re: CD

        nic nového mi YOU TUBE nenabídlo ... *13* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit