Přejít na výpis diskuzí

Petr Nikolaev

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HEZKÝ DEN.

    Dozvěděl jsem se, že připravujete film o našich legionářích. Shodou okolnosti jsem teď našel staré fotoalbum "Návrat československých legii kolem světa do vlasti" z roku 1921, který vydal "Památník odboje" v Praze.

    Pokud máte o něj zájem, tak Vám ho mohu zaslat.

    B.Pešek-Ledeč n./S.
  • Posielam Vám z Ruska ohlasy na Váš filma. Bravo.
    na sajte: http://my-hit.ru/film/16123/online

    Согласна с guong. Фильм рвет сердце на части, список шиндлера не произвел такого впечатления. Сильный исторический фильм и никакой компьютерной графики. Это даже не фильм, это реквием. Впервые вижу столь сильный фильм о геноциде славян. Спасибо чехам и словакам. Наши не скоро снимут столь качественно о Корюковке, например, где фашисты уничтожили около семи тысяч за три дня.

    Интересный фильм.Акцент фильма сделан на то что немцы были извергами,ладно согласен,но это не новость.Действительно фильм интересен был для меня тем,что я посмотрел быт и цивильный уровень жизни чехословацкой деревни 40 х годов,а теперь сравните с нашими,забавно смотреть как в тюрьме передавали передачки.А у нас!? Мелочь вроде бы,но говорит о многом.Еще забавно что имперский протектор обер группен фюрер СС Гейдринг катался без охраны!?СМОТРИТЕ СМОТРИТЕ в фильме есть на что посмотреть и для молодых и для старых.Ну а администрации сайта скажу спасибо.И побольше таких фильмов,познавательных и нужных.

    Тяжелый фильм... Один из лучших в моей коллекции. Голливуд никогда не сможет снимать такое кино. 10/10
  • Mohu darovat jako podklad deník legionáře - Karla Fibicha, vydánípáté 1938. nedvedjr@volny.cz
    • Také by mne zajímal!
      Náš dědeček také psal deník v Rusku v legiích. Je to krásně napsané, o zajetí u Zborova, dlouhém pochodu, o hladu a zimě na severu Ruska a práci v lese, o bojích s Číňany na Sibiři, o Vladivostoku - nalodění a poté potopení lodi, o návratu do Terstu...
      PH
  • jménem krále

    dobrý den. díky za film. pěkná výprava, skvělé obsazení. škoda jen té impotentní muziky, která vůbec neví co a jak. kdybyste točil něco historického, dejte mi vědět. s pozdravem šumař
  • Ostrava

    Dobrý den,pane režisére-chtěl bych poděkovat za"Klub osamělých srdcí",i když jsem ročník 1969,tento film mi opravdu mluvil z duše..A mám dotaz:v roce tuším 2004 jste v Ostravě točil nějaký film,jak se prosím jmenoval a kde se dá sehnat?Rád bych ho viděl,protože jsem tam dva dny hrál v komparsu..Děkuji za odpověd.Zdeněk z Ostravy. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit