Přejít na výpis diskuzí

Petr Poláček

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Poláček je skvělej

    Petr je skvělej a spívá hezky a líbějísemi jeho písničky
  • Ahojky Péťo!Tak jakpak se máš??...nejspíš určitě znáš mojí sestřenku, Terezu Stejskalovou z Plzně, vyhrála s tebou den v Bravo Girl...a strááááááááášně moc se jí to líbilo, pak mi to vyprávěla asi tak ještě měsíc po tom...byl to totiž její velký sen, tak jsem ráda, že se jí to splnilo *1* A co říkáš na druho superstar?sledoval jsi to??......a scházíte se vůbec ještě jako,,parta superstar"??....mocinky vám držím palečky, ať vám to s přítelkyní dlouho vydrží!!!A jaký byl skutečně Sámer Issa??ze začátku sem ho měla fakt moc ráda, ale teď mi příjde, že se docela fakt hodně změnil.....Tak se měj moc, moc krásně a přeju hodně úspěchů v soukromém i pracovním životě!!Ahojky Adélka;o)))........ *3* *4* ....budu moc ráda když mi odepíšeš, ale chápu, že to asi nebude hned, že máš toho hodně....
  • Doremi

    Zpěv nic moc tak dobrý pro DOREMI nebo vesnickou zábavu vzhled je ale dobrej ale konkurence je veliká takže skončil jen v muzikálu a to muže být ještě rád že ho M David vzal jinak by asi musel dělat pingla nebo něco podobného *14*
  • For Casablanca: Já jsem slyšela Petra v muzikálu a mám dojem že jsem slyšela zpěv a ne úplně špatnej :) On moc dobře ví že na sobě musí pracovat, je to šikovnej kluk ti mi věř *3*
  • ahojky petře jsi fakt skvělej tak mi prosím někdy napiš měj se fajn ahoj..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • No jo, Pé'ta je prostě nej. . . :)
  • Péťo moc Ti gratuluju k promo singlu!!!!!! SWEAR ENOUGH A JÁ TO ZNÁM je perfektní *14* *3* Auž se mooooocccc těším na nové CD *15* !!!!! ahojík *3*
  • recenze z music časopisu

    Bonžovíkovský finalista první řady superstár nabízí poprockové album které zní jako mladší Argema s barovým solistou jemuž dělají problémy citově založené ploužáky.Pár coververzí pár pokusu s kostrbatými českými textovými perlami případně v hrozně vyslovované angličtině.Osobnost nula sexappel asi mínus patnáct ps:docela jsem se pobavil... *15*
  • kyrstyn

    Petr

    Nechte ho bejt je skwelej *4*
    • Re: Petr

      A v čem, proboha? *1*
  • Petr-Děti ráje

    Petra jsem viděla v muzikálu Děti ráje a byl naprosto skvělej *3* Naprosto doporučuji,nemělo to chybu *5*
    • Re: Petr-Děti ráje

      Stebou souhlasím..slaďoučkej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit