Přejít na výpis diskuzí

Petr Sepeši

OSOBNOST 14.12.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    Ahoj,
    slyšela jsem, že bude koncert k 25. výročí úmrtí Petra. Vím, že zahynul v červenci, ale organizátorka (Petrova milenka) plánuje koncert na podzim - září nebo říjen. Jestli na něj někdo vyrazíte, dejte vědět, jak se vám líbil. Já už teď vím, že se na něj nedostanu (plánovaná operace) a hrozně mě to mrzí. Ale chystám se na konci července do Aše položit květny Petrovi na hrob.
  • Re: Re: Petr

    Byl to krásnej a sympatickej chlap, takže mě vůbec nepřekvapuje, že "vyplouvají" na svět další milenky, ale oficiálně mívá přece i v dnešní době každej chlap jen jednu ženu *1* A čím víc dětí zůstane na světě po takových lidech jako byl Petr, tím líp *14*
  • Re: Petr

    To je zajimavy,ze najednou kazdej vi o Majce a ze byla tehotna.Ja zase vim od svy maminky,ze tady u nas miloval barmanku,a ta mela byt take tehotna.Jen bych rekla,ze spis to byla v uvozovkach zachrana,protoze kdyby se tohle provalylo,kolik jich mel. *7* Ja byla taky mala bylo my 8let,ale proste sem slysela neco jinyho. *3*
  • Skvělý Petr

    Ahoj,
    taky patřím mezi ty šťastnější, kteří Petra znali osobně. I naše rodina pochází z Aše a se Sepéšiovými jsme se znali. Petr byl báječnej a byla to hrozně bolestná rána, když jsme se dozvěděli, že zahynul. A já jsem do dneška přesvědčená, že to nebyla náhoda, osud nebo něco takovýho, protože Petr byl zodpovědnej a hlavně už v té době věděl, že je Maruška těhotná. O tehdejším režimu si i dnes myslím své... Byl úspěšnej a NĚKOMU se to prostě nelíbilo.
    Ještě dneska se mi derou do očí slzy, když si na něj občas doma vzpomeneme. Byl úžasnej a nikdy na něj nezapomenu!
    *4*
  • Petr

    Ahoj,
    Petr Sepeši byl na tehdejší dobu úžasný zpěvák. Byla jsem v té době malá holka, takže jsem ho začala poslouchat, až v době, kdy už byl po smrti. Ale i dnes si ho ráda občas poslechnu a zavzpomínám se svojí babičkou z Aše, která byla letitou kamarádkou Lýdie Sepéšiové, maminky Petra. Byla jsem s ní několikrát i na návštěvě u Sepéšiových, a párkrát jsem Petra viděla doma a můžu říct, že to byl neskutečně hodnej a příjemnej kluk. A taky vím, že paní Sepéšiová o Majce (Kovalecké), se kterou čekal Petr miminko, věděla přímo od Petra. Sám jí o Majce řekl, protože mi babička řekla, že byl rozhodnutý si Majku vzít. Taky doma občas mluvil o "přítěži", kterou pro něj v Praze představovala tehdy mlaďounká Iveta Bartošová, a aby se Ivety v pěveckém směru mohl "zbavit" začal natáčet svoje vlastní album. Pokud vím, tak dokonce jeho maminka měla doma nahrávky jeho sólových písní. Když jsem četla, co o něm Bartošová dokázala "vypustit" do médií, tak je mi z ní špatně *9*, protože každej člověk má svoje stinné stránky, ale Petr by NIKDY ženu neuhodil!
    Je to obrovská škoda, že zahynul tak mladý. Čekala ho slibná kariéra, a mohli jsme se dočkat dalších báječných hitů *14*
    Petře, nikdy na Tebe nezapomenu!!!
  • 23.4.2010

    letos 23.4.by Petr oslavil 50 narozeniny,je ho strašná škoda,vyrůstala sem v době kdy Petr zpíval.Do dneška si poslechnu jeho písničky,krásnej hlas měl:D...Takže 29.7 letos to bude již dlouhých 25 let co odešel:-(
  • Co vim

    Ja vim od my mamky,ze mel take milenku tady u nas v Chomutove,krasnou barmanku,za kterou jezdil dost casto,mluvilo se o nich po celem Chomutove.Buh vi jestly nema po svete jeste jiny deti,ale nedivym se mu,byl krasny a uspesny,ktera by ho nechtela. *14*
  • leninav

    Re: Je to pravda

    Petr ženat nebyl zda je pravda že měl přitelkini Majku tenkrát z Kotvy snad pravda je ale zda syn ktery se této ženě narodil se neví ale má některé rysy po Petrovy byl vyfocen v Blesku rok 2000 *13*
  • Re: Je to pravda

    Zdravím
    Ne, Petr pokud víme, byl s Ivetou. vídali jsme je, jak přecházeli přeš hřiště. Moc jim to spolu slušelo.Jak to bylo nebo nebylo s přítelkyní, co mu porodila dítě, jak se tu píše v následujícím článku, také nikdo nic nevi..
    Petře, odpočívej v pokoji.
  • Re: Je to pravda

    Dobrý den, Petr ženatý nebyl a měl přítelkyni-která mu po smrti porodila dítě.
    Romana
  • Re: Re: Je ho škoda.

    Dobry den,mohla byste my napsat neco o Petrovi,jaky byl,jestly byl opravdu zenaty,byl pry nevernik.
  • Je to pravda

    Nevite nekdo,jestly byl Petr zenaty,jsem z Chomutova a slysela jsem,ze byl Ivete neverny,tady od nas s nejakou barmankou.Jinak jsem je moc a moc rada poslouchala,v ty dobe my bylo 8 let. *4*
  • Re: Re: Je ho škoda.

    ahoj, moc by mě zajímalo jakej vlastně Petr byl. Byl ženatej.. někdo říká, že byl. Je ho moc velká škoda! Byla bych moc ráda, kdyby udělali nějakou vzpomínku v TV.. bylo by to super.
    *4*
  • Milý Pétře,

    no tak se tady musím přiznat,že jsem ho ve svých asi 16 letech tajně milovala....asi jako každá holka vté době,vypadal a zpíval dobře,dneska si pouštím jeho písničky a vzpomínám...bylo fakt krásný....péto,díky... *14*
  • Re: Re: Je ho škoda.

    Ta jeho fotka v uniformě je mi velmi známá byl to totiž můj mazák na vojně.Válčíli jsme v Unhošti na Čeperce u Kladna.Petr šel do civilu 82 já 83 a za dva roky se mu to stalo.Fotka s kytarou je z nějaký soutěže kterou vyhrál a byla otištěna v časopise když jsem přišel do civilu a hned poté začal zpívat a záhy i žít z Ivetou Bartošovou...........
  • Re: Je ho škoda.

    já Petra s ivetou poslouchám od svých 4 let,a pořád jsou u mě jednička.Bydlela jsem s rodiči přímo v Aši ve vchodě co jeho maminka.S mojí se obě navštěvovali a ráda si i dnes poslechnu vyprávění o něm i jeho mamince. bohužel již také není.Je to velká škoda,mohl to dotáhnout hodně daleko. *8*
  • jirkakratas

    Je ho škoda.

    Je škoda, že tak brzy odešel z tohoto světa. Ale co jsem zaslechl, tak jeho smrt byla úplně zbytečná. Na tom přejezdu byly závory, které sklopení zabírají pouze polovinu vozovky a on se je snažil objet. Bohužel zrovna v tu chvíli tam přijížděl vlak a to se mu stalo osudným...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit