Přejít na výpis diskuzí

Petr Sepeši

OSOBNOST 14.12.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • valinka.alenka
    V době Petra a Ivety pubertáááá strašně mně jejich písničky braly *5* *5*
  • S Petrem jsem pracovala v jednom textilním závodě, kdy on tam pracoval jako seřizovač. V té době nejen zpíval, ale také si písničky skládal a připravoval se na soutěž Mladá píseň Jihlava. Musel mít sepsaný celý repertoár svých písní a soutěžní písně napsány na stroji. Ty jsem mu přepisovala a za to mi slíbil, že hned po soutěži budu mezi prvními, kterým sdělí, že určitě vyhrál. Slib dodržel a dodnes ho vidím jeho rozzářené oči, když mi tu radostnou událost sděloval. Splnil se mu jeho životní sen. A mě ani ve snu nenapadlo, že za necelé dva roky půjdu na jeho pohřeb. I po těch letech nám schází...
    • Ty písničky přepsané ještě dnes existují ...A to že Peťula schází ,o tom žádná . Byl to užasný člověk .
  • krásnej pár moc jim to slušelo
  • Byl jsem s ním na vojně na rotě v Unhošti na Čeperce.Chodil po chodbě s kytarou a spíval,...
  • Byl to bezvadnej zpěvák a Iveta vedle něho jen zářila.Není divu že se už nikdy po jeho smrti z této tragédie nevzpamatovala.Byla to tehdy nejlepší pěvecká dvojce v Československu a že zpívaly s opravdovou láskou a ne jen pro blaho tehdejšího režimu,bylo znát z každého videoklipu.Nebýt té smutné události s vlakem,kdy Petr zaplatil za svoji průbojnost životem. *10*
  • mrs.morganova

    :-*

    Byl to pěknej chlap, a pěkně zpíval.. je ho škoda :( *9* <3
  • Koncert

    Ahoj,
    slyšela jsem, že bude koncert k 25. výročí úmrtí Petra. Vím, že zahynul v červenci, ale organizátorka (Petrova milenka) plánuje koncert na podzim - září nebo říjen. Jestli na něj někdo vyrazíte, dejte vědět, jak se vám líbil. Já už teď vím, že se na něj nedostanu (plánovaná operace) a hrozně mě to mrzí. Ale chystám se na konci července do Aše položit květny Petrovi na hrob.
  • Skvělý Petr

    Ahoj,
    taky patřím mezi ty šťastnější, kteří Petra znali osobně. I naše rodina pochází z Aše a se Sepéšiovými jsme se znali. Petr byl báječnej a byla to hrozně bolestná rána, když jsme se dozvěděli, že zahynul. A já jsem do dneška přesvědčená, že to nebyla náhoda, osud nebo něco takovýho, protože Petr byl zodpovědnej a hlavně už v té době věděl, že je Maruška těhotná. O tehdejším režimu si i dnes myslím své... Byl úspěšnej a NĚKOMU se to prostě nelíbilo.
    Ještě dneska se mi derou do očí slzy, když si na něj občas doma vzpomeneme. Byl úžasnej a nikdy na něj nezapomenu!
    *4*
  • Petr

    Ahoj,
    Petr Sepeši byl na tehdejší dobu úžasný zpěvák. Byla jsem v té době malá holka, takže jsem ho začala poslouchat, až v době, kdy už byl po smrti. Ale i dnes si ho ráda občas poslechnu a zavzpomínám se svojí babičkou z Aše, která byla letitou kamarádkou Lýdie Sepéšiové, maminky Petra. Byla jsem s ní několikrát i na návštěvě u Sepéšiových, a párkrát jsem Petra viděla doma a můžu říct, že to byl neskutečně hodnej a příjemnej kluk. A taky vím, že paní Sepéšiová o Majce (Kovalecké), se kterou čekal Petr miminko, věděla přímo od Petra. Sám jí o Majce řekl, protože mi babička řekla, že byl rozhodnutý si Majku vzít. Taky doma občas mluvil o "přítěži", kterou pro něj v Praze představovala tehdy mlaďounká Iveta Bartošová, a aby se Ivety v pěveckém směru mohl "zbavit" začal natáčet svoje vlastní album. Pokud vím, tak dokonce jeho maminka měla doma nahrávky jeho sólových písní. Když jsem četla, co o něm Bartošová dokázala "vypustit" do médií, tak je mi z ní špatně *9*, protože každej člověk má svoje stinné stránky, ale Petr by NIKDY ženu neuhodil!
    Je to obrovská škoda, že zahynul tak mladý. Čekala ho slibná kariéra, a mohli jsme se dočkat dalších báječných hitů *14*
    Petře, nikdy na Tebe nezapomenu!!!
    • Re: Petr

      jj byl to úžasnej človíček,seznámili jsme se v Karlových Varech a bavili jsme se naprosto úžasně..byl to pohodovej a skvělej kluk..je to moc veliká škoda že mu nebylo dáno žít......škoda je jen že ty písničky co měla maminka Petra je nenechala zpracovat a vydat desku po jeho smutném odchodu......dotáhl by to daleko....měl tak našlápnuto víc než Iveta....taky poslouchám dál jeho písně a taky často vzpomínám.....i na hřbitově jsme s kamarádkou byli na dušičky a položili květiny i svíčku zapálili na jeho místečko...
    • Re: Petr

      To je zajimavy,ze najednou kazdej vi o Majce a ze byla tehotna.Ja zase vim od svy maminky,ze tady u nas miloval barmanku,a ta mela byt take tehotna.Jen bych rekla,ze spis to byla v uvozovkach zachrana,protoze kdyby se tohle provalylo,kolik jich mel. *7* Ja byla taky mala bylo my 8let,ale proste sem slysela neco jinyho. *3*
      • Re: Re: Petr

        Byl to krásnej a sympatickej chlap, takže mě vůbec nepřekvapuje, že "vyplouvají" na svět další milenky, ale oficiálně mívá přece i v dnešní době každej chlap jen jednu ženu *1* A čím víc dětí zůstane na světě po takových lidech jako byl Petr, tím líp *14*
  • 23.4.2010

    letos 23.4.by Petr oslavil 50 narozeniny,je ho strašná škoda,vyrůstala sem v době kdy Petr zpíval.Do dneška si poslechnu jeho písničky,krásnej hlas měl:D...Takže 29.7 letos to bude již dlouhých 25 let co odešel:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit