Přejít na výpis diskuzí

Petr Ševčík

OSOBNOST 4.1.2009 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanullka95159

    ...

    jestli to nevyhraje on tak už fakt nevim...prostě je nejlepší a rytmus může jít do pr*ele *4*
  • Doplneni

    Lidicky....doplnete negdo k nemu, zhe se narodil 16.6 1991....me to nejde.....ale vim to na 100%
    • martin.hubal

      Re: Doplneni

      jak muzes nekdo napsat negdo
    • liskulik

      Re: Doplneni

      Taky jsem to zkoušela doplnit.. celej životopis.. tak uvidíme ;)
  • ella

    Pan (skoro) dokonalý

    Miluju tyhle lidi, který působí takovým nenuceným a skromným dojmem. Já prostě nemám slov... :) Pořád sjíždim This is the last time v jeho podání a mám skoro slzy v očích. Btw on má teda kontaktní čočky a proto má tak krásný oči? *7*
    • martin.hubal

      Re: Pan (skoro) dokonalý

      btw pro zvedave a co to nevedej to znamena; byl to velky vul *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Pan (skoro) dokonalý

      Ello,
      ne, nemá čočky. měl 10 dioptrií, takové čočky by asi ani nemohl nosit.
      ale po vypadnutí z minulé SS se mu ozvala nějaká oční klinika a nabídli mu operaci zdarma. je to příběh skoro jako z pohádky, že. :)
  • ilovehorses

    petr

    ja chodim do brnenskeho sboru kampanela a petr tam taky chodi *4* *4* *4* *4*
    • Re: petr

      wow.. Škoda že jsem na druhý straně republiky :((( ;-((( --v jihočeským kraji
    • Re: petr

      Hej co?? Tak to jako závist veliká *14* *14* se s tebou seznámim a budu tam chodit taky... *14* ale mam to trochu z ruky :)) bydlim v Mostě *4*
      • Re: Re: petr

        Super, tak tam můžeme dojíždět spolu. Další Mostečanka se hlásí :D
  • Petrův web

    Petr má web http://www.petrsevcik.wz.cz tak to můžete přidat do odkazů :o)
  • liskulik

    A dost.. !

    tohle není diskuzní fórum pro lidi co se nudí, a nevěděj roupama coby.. Běžte se raději škrábat v zadku, bude to pro VÁS užitečnější.. Petrovi pouze závidíte ;)
    Tahle stránka je pro jeho fanklub, mimojiné pro lidi, kteří ho berou, kteří ho obdivují, a mají rádi..
    A rozhodně tu nejsou vítáni arogantní namyšlení pitomci ;) Takže zdar, a běžte si prudit někam jinam.. Tady je to pro vás K.O. ;)
  • Péta

    je mi líto,že Petr vypadnul *9*
    • Re: Péta

      moc mě mrzí že už nebude petr
      zpívat měl na finále
  • Narozeniny

    Zítra má Petr krásné 20. narozeniny. Srdečně mu blahopřejeme a snad bude mít
    více štěstí a trvalou přízeň Múz. Moc jsme mu fandili a posílali hlasy.
    Otavínka a spol.
  • http://www.youtube.com/watch?v=TsyQDJwIooE&feature=BFa&list=LLWMZ091lDjS0XS---r *14*
    • krásné, něžné, okouzlující *14*
      Doufám, že jste všichni hlasovali pro Petra ve Slavících. Jestli ne, tak to honem napravte *3*
  • -----

    Petko vše nej k narozeninám hodne nej nej lepší *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit