Přejít na výpis diskuzí

Petr Šiška

OSOBNOST 27.8.2008 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsme s manželem byli v kině na Muzzikantech a po přečtení recenzí jsme od toho moc neočekávali.Už během filmu a i po jeho skončení jsme se shodli, že se nám film velmi líbil od začátku až do konce.Prostě supr! dík za něj
  • Dobrý den Petře. Hrajete perfektní muziku, která mě vždy nabije pozitivní energií. Díky za ni. Přeji také hezké prožití svátků velikonočních. Váš věrný fanoušek Jirka z Hodonína *3*
  • Ahoj Petře, program na Nový rok Šlágr Kaspersky. Podle mě byl super Kaspersky 2014. Ten letošní 2015 neměl šťávu.
  • Na koncertě 25.8.2014 v České Krumlově byl skvělý a velmi příjemný.Nepatřím mezi fanoušky ale uznávám a oceňuji profesionalitu.
  • Dnes jsem byla s Honzíkem Bendou na koncertě v Dačicích. čekala jsem koncert, kde budou zřejmě napodobovat hvězdy minulosti......ale opak byl pravdou! Úžasné vystoupení plné originality a hlavně- nikdo nikoho nenapodoboval. Kluci zpívali písničky, které nám připomínaly mládí..... ale hráli je srdcem a s vlastním citem. Byl to opravdový originál....... d ě k u j i *14* Punčocha
  • skončil v ponižovanej šlager tv...o nejakom talente a vkuse sa neda ani diskutovat...nehodnotim ale jeho povahove vlastnosti-akop ho tu mnohi poznaju z roznych akcii...
  • Petr Šiška je super moderátor a skladatel. Moc se mi líbí,píseň kterou Petr složil "Křížek na krku" - zpěv Marta Vančová.
    Pozor Petr umí pěkně zpívat. Setkal jsem se s ním osobně při natáčení v Kašperských Horách v prosinci 2013 - super člověk!!!
    • Plně se s tímto příspěvkem ztotožňujeme a přejeme Petrovi hezké prožití svátků velikonočních a plno dalších hudebních nápadů. Srdečně zdraví Maruš a Zdeněk *3*
  • Něco tak slizkého,jako je tenhle pán pozér,aby pohledal....Šiško,prosím tě nezasahuj do českého hudebního průmyslu,jen kurvíš našim dětem hudební vkus....zůstaň na Šlágru a neukazuj se!!!....prezident akademie populární hudby...to se mi snad zdá *16*
  • Petr Šiška, je člověk s velkým srdcem a ostatné mluví z něho ..samé o sobě skrátka génius *14* *14* *14* *14* *14*
  • Petr Šiška je skvělý moderátor a organizátor koncertů,je i dobrý zpěvák.Rád se nechává fotit s lidmi na koncertech,dá se s ním rozumně pokecat.Na všech koncertech,které organizuje,se nemusí čekat dlouho na vystoupení,vždycky se hned koná zvuková zkouška.Líbí se mi,že umí Petr Šiška tak skvěle zorganizovat nějaký koncert
    • Ano,Petr je super člověk s velkým srdcem.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit