Přejít na výpis diskuzí

Petr Švancara

OSOBNOST 31.3.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brněnský patriot iniciátor projektu Zbrojovka patří Za Lužánky!!!

  • Dobrý den,
    chci Vám poděkovat za to, že jste mezi veřejnost přinesl
    2 slova o Brnu, a to: MALÉ CHORVATSKO. Od doby, co jsem ho od Vás poprvé slyšela z médií, jsem ho už víckrát použila pro osvětlení neBrňanům, jak to máme v Brně s klímou. A i to porovnání s Krkonošemi a celé povídání na toto téma bylo vtipné a výstižné.
    Díky
    Miluše Čechová
  • hezký večer Švanci,

    Děkuju za podpis z dnešní ance ve Vankovce při křtu knihy zpoveď principála udělal mi velkou radost a je to pro mně krásný dárek k srpnovým narozeninám měj se fajn a hodně zdaru ve sportovním i osobním životě přeje Vlaďka
  • příjemný večer Petře Švancaro,

    Děkuju za pohodový a pěkný zápas,který jste dneska s kluky z Blanskaodehráli proti Prostějovu a přeju hodně úspěchů s Blanskem a i spokojenost v osobním životě a děkuju za společnou fotku po zápase potěšilo mně to Vlaďka Konečná
  • Příjemný večer Petře Svancaro,

    Děkuju za pohodový a pěkný zápas, který jste dneska s Blanskem odehráli proti Prostějovu a přeju hodně úspěchů s Blanskem a i spokojenost v osobním životě a děkuju za společnou fotku po zápase potělo mně to. *4*
  • Dobrý den pane Švancara velice vám fandíme se synem at se vám to povede zápas za lužámkami děkujeme Koutný
  • ronaldinho331

    švanci

    http://www.stream.cz/video/182428-p ustit-zilou-lejla-abbasova-zdenek-f encl-petr-svancara/0

    nejlepší hráč viktorky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit