Přejít na výpis diskuzí

Petr Vachler

OSOBNOST 10.6.2013 7:07
1 příspěvek

Petr Vachler je český producent, scenárista a režisér. Vystudoval defektologie a vychovatelství na Pedagogické fakultě UK v Praze. Počátkem 90. let založil produkční firmu Vachler Art Company (VAC), se kterou se v roce 1993 podílel na vzniku výročních filmových cen Český lev. Podílel se i na vzniku televizních pořadů Kinobox, Prology, Dotkněte se hvězd, Vsaďte se, To snad není možný, Tváře českého filmu. Natočil též celovečerní hraný film Doblba. V roce 1995 s podílel na založení České filmové a televizní akademie (ČFTA), v níž působí jako ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno fajn,akorát to udílení různých cen pořád dokola v tak malém státečku,někteří ještě žijou - si říkáme doma. Ten má taky dost,a pod.
    Komedianti mají svůj svět a podle toho žijou.Akorád ty ceny,pořád si fandí,až jsou k smíchu.Donutil mele pořád kde se objeví,že má DAMU,že hrál v Nikola Šohaj Loupežník a pod.sračky.Komediantů je hodně,teď ještě přibyly ty přiblblý jednodenní seriály,začíná to bejt k blití.
    Ceny by mněli dostávat lidé jako pan prof.MUDr. Pafko a pod.
    Ti aspoň lidem pomůžou,ale koukat na přestárlý herce v trapnejch seriálech. Spěje to někam do prd...celý komediantský svět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit