Přejít na výpis diskuzí

Petr Zelenka

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Těšil ,jsem se na Dabing street,ale díky obsazení antidabéra F.Švarce jsem to vzdal. Nejodpornější hlas v dějinách dabingu a má čím dál větší prostor.Česká televize se kvůli, jeho průvodním hnusnému hlasu ,nedá téměř poslouchat , rozhodují amatéři,nebo je tak levnej? Jedním slovem hnus!
 • Jo tak ona byla mnichovská zrada naše vítězství??? Tak tohle by ze sebe nevypustil ani největší blázen!! Tak si nech ty bláboly pro sebe vejre!
 • proboha to je tydýt - on zmateně mektá, že tím klipem proti starým lidem vlastně bojuje proti komunistům: http://blisty.cz/art/52613.html .Buď mu už ten klipový trapas v kebuli docvakl a zmateně kličkuje, nebo nemá špetku logického myšlení a plete si hodinky a holinky.
 • Pane Zelenko,
  píšu vám, že jednak jsou mi vaše filmy sympatické a jednak bych rád zareagoval na váš rozhovor v Lidových novinách dne 26.11.2011, kde říkáte: Potřebuji objevit novou filmovou zem.
  Vůbec se nechci vnucovat, pouze vám chci nabídnout, pro případnou vaši inspiraci, některé své prózy. Víceméně se pohybují v absurditách, na svět a život pohlížejí pod jiným zorným úhlem než je zvyklé. Jedná se především o tituly Pařezov, Mystifikace, Les, popř. Hlas volajícího na poušti. Více viz www.databazeknih.cz.
  S pozdravem Jan Musil, najlis@centrum.cz
 • Zelenko, jsi hlupák!

  Chceš tím klipem bojovat proti vzrůstající moci komunistů? Po sametu by tady o komouše nikdo ani neopřel kolo. Stačilo pár let budování blahobytu podle představ ODS (Klaus, Dyba, Dlouhý, Macek, ...), pár let divokého východu, megatunelů, bílení bank a fondů - a komouši se s přehledem ustanovili coby 3. nejsilnější strana!! Za deset let po Únoru 48 tady už stály nové přehrady, silnice, autobusy jezdili do každé díry - za dvacet let po Sametu tady jsou jen dluhy po beztrestných rozkrádačkách a celebrity na Seychelách. Jsi od filmu: Za komoušů se točily filmy jak na běžícím pásu - nyní se natočí jeden film za dva roky (Tmavomodrý svět, Vratné láhve, ...) a další dva roky se to oslavuje.
 • Starej Dědek

  Pane Zelenka, se vší úctou pro mě už jste starej dědek.. Podívejte se do zrcadla a pak točte klipy zdůrazňující senilitu starých lidí. *14*
 • důchodce vymlátit

  Ano vymlátit,nechtějí volit pravici jako pan Zelenka,paní Issová,která ještě vyžaduje vytírat si zadek levačkou po vzoru jejího otce muslima a pana Mádla a to si ti důchodci dovolují moc.Je to jen zlomek nového boje proti starým lidem,začíná to být kruté.
 • to je naše agitace

  AD VOLEBNÍ KLIP: A co kdybychom, vážený Petře, jednoduše zbavili staré lidi volebního práva? Anebo je rovnou poshazovali z nuseláku? Postříleli? Když vidím nekompromisní zápal obou mladých angažovaných umělců, připomíná mi to aktivisty čínské Kulturní revoluce nebo bolševické agitátory. Zatracená demokracie, viďte: vy zdraví bohatí a pravicoví máte mít stejný jeden volební hlas jako pomatená babka z dědiny. Ale s lidmi, jako jste vy, Petře, se to třeba jednou změní...
 • Super klip "Řekni dědkovi a bábě!"

  Gratuluji ke klipu, který vyvolal takový povyk. Úžasné dílo, smekám. Člověk by neřekl že těch pár minut vidělo tolik lidí a vyvolá to takovou diskuzi. Je to MNOHEM více, než se mohlo od toho čekat!!
  • Jen blb může gratulovat k něčemu amorálnímu jen proto, že to vyvolalo povyk. Až ti nějakej cvok např. podřeže někoho z rodiny a vyvolá to povyk po celé vaší vesnici, také mu budeš gratulovat?
 • *3* Mel jsem na mysli fantastickyho jazzmana! / www.jazz4all.com / *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit