Přejít na výpis diskuzí

Petra Černocká

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peťulka

    Dobrýden,
    musím uznat, že Peťulka je velmi vyjmečná osobnost dokáže zaujmout ne jen svým osobním kouzlem, ale také svým hlasem který je jako balzám na zraněné duše.

    Přeji Petře Vše nejlepší do života.

    Marie Demeterová
  • zem sa snubi s duhou

    dobry den!petra ma prenadhernu piesen:ZEM SA SNUBI S DUHOU,a spieva ju po slovensky.mala byt nahrata v r.1973,no nikde -na nijakom cd nevysla.skoda...
    • Re: zem sa snubi s duhou

      Písničku najdete mezi mp3 na stránkách :
      http://cernockapetra.webovastrank a.cz/image/index


      *3*
  • Tady je Petra Černocká

    Petra a Pavel Černocký.Bezvadní sourozenci.Petře přeji v životě
    co by zpěvačka a herečka hodně
    štěstí.Pavel byl také skvělý,
    teď jsem ho dlouho neslyšela.
    Ale přeji mu také hodně štěstí.
    S Úctou!
  • odpověd

    Ty co tu zdělují ,že paní Petra je namyšlená jsou ubohý.Já měl možnost s paní Petrou párkrát komunikovat a mohu říct,že je jedna z mála která se mnou komunikovala jako s kamarádem .Proto je také má nejoblíbenější jak zpěvačka tak herečka už pěknou řádku let. Nikdy mě nezklamala
  • Kočka

    Je to po čertech pěkná ženská *14*
    • lol *11*
  • Hádal bych jí o 12 let méně

    Na to že jí bude příští rok 60 ! vypadá opravdu mladistvě chtělo by to ale konečně po dlouhých letech nějaký hit ! Jako Helenka V *4*
  • Je to možné...?

    Našla jsem si datum narození paní Petry a dost jsem se divila. Vypadá skvěle!!!! Zajímalo by mě čím to je. K každém případě jí fandím. *3*
  • PETRA

    ČERNOCKÁ - http://www.osobnosti.cz/img/smiles/2.gif Hi hi hi
  • Pozdrav

    Zdravíme Petru
  • Petra je úžasná

    Petra Černocká patří mezi nejkrásnější zpěvačky.Její krása je odrazem stále dobré nálady,nenamyšlenosti,upřímnosti a šťastného manželství.Je velmi milá a přirozená,nemá potřebu se přetvařovat.A právě pro tyto její úžasné vlastnosti na ni,jakoby čas zapoměl.A to je moc dobře.Petro,jste super...!!!Těšíme se na nové CD,které právě natáčíte. *3* *14*
    • Re: Petra je úžasná

      souhlasím s názorem na Petru,u mě nejoblíbenější zpěvačka už 40 let *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit