Přejít na výpis diskuzí

Petra Černocká

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Černocká, už dvakrát jsem Vás v TV slyšel, že Vám někdo řekl, že jste za zenitem a Vy jste to přijala. (Také co Vám zbývá?) Těší mě, že, ač nijak hudebně nadaný, jsem se shodl s Valdemarem Matuškou a dokonce už před ním jsem vyslovil názor, že Zlatý slavík, není soutěž o nejlepšího zpěváka, ale nejpopulárnějšího. Nejlepší (nebo jednou z nejlepších) zpěvaček jste stále Vy! Máte obrovský dar - hlas. Ten prostě zvoní. Kdysi Vám "šlapala na záda" Zdeňka Lorencová, ale brzy o ní nebylo slyšet. Takže pokud zase pojedete zpívat do Plzně, rád si Vás přijdu poslechnout. Naposled jsme se setkali v Plzni na náměstí, když jste se mi podepisovala na obrázek Kačera Donalda. Omlouvám se, ale momentálně jsem tehdy jiný papír neměl a Vaše fotografie už nebyly. S přáním všeho dobrého Karel Černý, Plzeň
  • Poděkování

    Moc děkuji Petře Černocké za vyfocení ze dne 02.04.2011 při jejím vystupování na Hradě Křivoklát... =))) Byla velmi ochotná a milá... *3* *3* *3* *3* *3*
  • Poděkování Petře Černocké za vyfotografování s moji osobou.

    Děkuji Petře Černocké za společné vyfotografování se dne 27.2 2011 v Ústí nad Labem v obchodním centru Forum. *4* *4* *4*
  • Petra Černocká

    Milá Petro
    Blahpřání k narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • mishana

    OK

    Teda já moc její hodbu neposlouchám, ale one je mi hodně simpatická. Nevypadá na 60. *14*
  • Re: zem sa snubi s duhou

    Písničku najdete mezi mp3 na stránkách :
    http://cernockapetra.webovastrank a.cz/image/index


    *3*
  • Peťulka

    Dobrýden,
    musím uznat, že Peťulka je velmi vyjmečná osobnost dokáže zaujmout ne jen svým osobním kouzlem, ale také svým hlasem který je jako balzám na zraněné duše.

    Přeji Petře Vše nejlepší do života.

    Marie Demeterová
  • zem sa snubi s duhou

    dobry den!petra ma prenadhernu piesen:ZEM SA SNUBI S DUHOU,a spieva ju po slovensky.mala byt nahrata v r.1973,no nikde -na nijakom cd nevysla.skoda...
  • Tady je Petra Černocká

    Petra a Pavel Černocký.Bezvadní sourozenci.Petře přeji v životě
    co by zpěvačka a herečka hodně
    štěstí.Pavel byl také skvělý,
    teď jsem ho dlouho neslyšela.
    Ale přeji mu také hodně štěstí.
    S Úctou!
  • odpověd

    Ty co tu zdělují ,že paní Petra je namyšlená jsou ubohý.Já měl možnost s paní Petrou párkrát komunikovat a mohu říct,že je jedna z mála která se mnou komunikovala jako s kamarádem .Proto je také má nejoblíbenější jak zpěvačka tak herečka už pěknou řádku let. Nikdy mě nezklamala
  • Re: Petra je úžasná

    souhlasím s názorem na Petru,u mě nejoblíbenější zpěvačka už 40 let *14*
  • Kočka

    Je to po čertech pěkná ženská *14*
  • Hádal bych jí o 12 let méně

    Na to že jí bude příští rok 60 ! vypadá opravdu mladistvě chtělo by to ale konečně po dlouhých letech nějaký hit ! Jako Helenka V *4*
  • Re: Re: SUPER SAXANA

    petro jsi opravdu dobra.tve pisnicky davaji smysl.nejradeji mam pisnicku Kam jdou deti. *14*
  • Je to možné...?

    Našla jsem si datum narození paní Petry a dost jsem se divila. Vypadá skvěle!!!! Zajímalo by mě čím to je. K každém případě jí fandím. *3*
  • PETRA

    ČERNOCKÁ - http://www.osobnosti.cz/img/smiles/2.gif Hi hi hi
  • Pozdrav

    Zdravíme Petru
  • Petra je úžasná

    Petra Černocká patří mezi nejkrásnější zpěvačky.Její krása je odrazem stále dobré nálady,nenamyšlenosti,upřímnosti a šťastného manželství.Je velmi milá a přirozená,nemá potřebu se přetvařovat.A právě pro tyto její úžasné vlastnosti na ni,jakoby čas zapoměl.A to je moc dobře.Petro,jste super...!!!Těšíme se na nové CD,které právě natáčíte. *3* *14*
  • Dobra zpevacka

    Myslim, ze je fakt dobra *3*
  • Re: SUPER SAXANA

    Petře přeji natočení pokračování filmu Dívka na koštěti. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit