Přejít na výpis diskuzí

Petra Černocká

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej k narozkám. *1* *15* *3*
  • Milá Petro
    K dnešním narozeninám přání všechno nejlepší !!! *4* *4*
  • Dakujem cloveku,ktory dal na YT peknu piesen Zem sa snubi s duhou...tuto piesen je vzacnost pocut...poznam aj original,,,tak este raz dakujem... *4*
  • Dobrý den, měl bych dotaz. Neví někdo z Vás jak se jmenuje pisnička? Text je o tom jak spolu mluví syn s mamkou, že za každou činnost co udělá by chtěl peníze a ona mu odpovídá, že když probrečel celé noci, tak s ním byla a nic za to nechce. Nebo nějak takhle by to mělo být..Mamka mě poprosila zda bych jí ji nesehnal, ale nedaří se mi. děkuji za odpověď. Karel

    Email: Predseda007@seznam.cz
    • Dobrý de,
      poslala jsem Vám ji mejlem.Písnička se jmenuje Nic víc
      Moje stránky o Petře Černocké: http://cernockapetra.webovastranka.cz/image/index/
  • Hrát po šedesátce že je matkou desetileté dcery v pokračování Saxany je dost mimo... *1*
    • Jo je,ale ona vypadá opravdu přes svůj věk dost dobře. *1* *2* *15* *3*
  • Vážená paní Černocká, už dvakrát jsem Vás v TV slyšel, že Vám někdo řekl, že jste za zenitem a Vy jste to přijala. (Také co Vám zbývá?) Těší mě, že, ač nijak hudebně nadaný, jsem se shodl s Valdemarem Matuškou a dokonce už před ním jsem vyslovil názor, že Zlatý slavík, není soutěž o nejlepšího zpěváka, ale nejpopulárnějšího. Nejlepší (nebo jednou z nejlepších) zpěvaček jste stále Vy! Máte obrovský dar - hlas. Ten prostě zvoní. Kdysi Vám "šlapala na záda" Zdeňka Lorencová, ale brzy o ní nebylo slyšet. Takže pokud zase pojedete zpívat do Plzně, rád si Vás přijdu poslechnout. Naposled jsme se setkali v Plzni na náměstí, když jste se mi podepisovala na obrázek Kačera Donalda. Omlouvám se, ale momentálně jsem tehdy jiný papír neměl a Vaše fotografie už nebyly. S přáním všeho dobrého Karel Černý, Plzeň
  • Poděkování

    Moc děkuji Petře Černocké za vyfocení ze dne 02.04.2011 při jejím vystupování na Hradě Křivoklát... =))) Byla velmi ochotná a milá... *3* *3* *3* *3* *3*
  • Poděkování Petře Černocké za vyfotografování s moji osobou.

    Děkuji Petře Černocké za společné vyfotografování se dne 27.2 2011 v Ústí nad Labem v obchodním centru Forum. *4* *4* *4*
  • Petra Černocká

    Milá Petro
    Blahpřání k narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • mishana

    OK

    Teda já moc její hodbu neposlouchám, ale one je mi hodně simpatická. Nevypadá na 60. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit