Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra a Kraus

    Petra je úžasná, jen trochu podceňuje umění techniků. Právě u Krause bylo slyšet jak Petra nevyzněla. Škoda, její přednes byl jako vždy perfektní, ale zvukař - jak už tradice u Krause to asi lépe neumí. - Je mi líto jeho syna, který bezva zpívá a žije v tom, ale pan zvukař... - (co na to pan Kraus sen.?) Také je od Petry najivní si myslet, že bez echa a reverb by Petra zněla tak nádherně. Elektronika jen nahrazuje akustiku krásné jeskyně, chrámu či koupelny - tedy nic "nemorálního"!! Co víc? Nádherná žena, milá osobnost, profi umělkyně, rád bych jí napsal osobně. Zdraví pavel z curychu *14*
  • Příběh Petra Janů - viz můj web

    Jsem stále věrný, i když už hodně pamatující, fanoušek Petry. Dá se říct, že vlastním takřka všechny její písničky, rád pomohu, pokud něco sháníte... Vše potřebné najdete na mých webových stránkách --- tommokros.webgarden.cz
    • Re: Příběh Petra Janů - viz můj web

      Zdravím, tak jsem mrkla na Vaše stránky a tak po přečtení příběh PJ, jsem zjistila, že už ve 12letech jste byl machr na zpěvačky.Pokud to není tajný, zajímala by mě Vaše profese.Díky
      • Re: Re: Příběh Petra Janů - viz můj web

        Jsem rád, že jste navštívila mé stránky. Pokud se na ně vrátíte, zjistíte tam i kontakty na mne - kupř. mail - takže pokud možno, můžeme takto komunikovat a na veškeré otázky Vám rád odpovím. Nerad bych sděloval některé údaje veřejně... Tomáš
  • pozdrav

    Ahoj po letech! Jsem sice daleko,ale nezapominam na nikoho z minulosti!Obcas se objevim doma na morave,koukam na fotky a vzpominam na casy,kdy jsme jezdili po republice a mimo to,ze jsme te radi poslouchali A POSLOUCHAME poznavali jsme se vzajemne a navazovali nova pratelstvi!Pri posledni navsteve cech-domova jsem odjela stastna s tvym 2 CD,ktere moc rada posloucham!Davejte na sebe s Michalem pozor a Ivana Zemanova,Lenka Markova,Dana Condlova,Inez,Hanka,Milan,......proste vsichni!Diky moc za krasne vzpominky,ktere mi nikdo nevezme!!!!!!!!Hodne uspechu,lidske lasky,ucty,zdravi vsem Emilie *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • petra umí

    Petra má v naší populární hudbě jednu naprostou prioritu a to je barva jejího hlasu a hlavně to, co s tím hlasem dovede vykouzlit. Rozsah přez tři oktávy , artikulace a jasná barva hlasu ve výškách, kde ostatní její kolegině z naší pop-scény jen sípěji a chrčí je úžasná. U nás konkurenci nemá a ve světě dovedou podobně zpívat jen dvě zpěvačky: M.Frederiksson(Roxette) a Jenifer Rusch.
    • Re: petra umí

      Milý obdivovateli "Hvězdy jasné" máš velikou pravdu, konečně jsem narazila na člověka, který sdílí stejný názor jako já!Díky Iveta
  • Už se to blíží!!!!

    Ahoj,zdravím všechny věrné fanošky P.J.
    Mám lístky na listopadový koncert do Lucerny a už se mooc těším!Zase po roce uvidím Petru a to bude skvělý!!! *3*
  • Tak pojď

    Našel by se někdo, kdo by byl ochoten mi přehrát na jakékoliv médium písničku "Tak pojď" (Bratislavská lyra 198X, autoři Petřina - Rytíř) Předem moc děkuji.
    • Re: Tak pojď

      Máš v tom nějakej guláš... Petra byla na BL třikrát, poprvé s písničkou Stromy (1976) pak podruhé s písničkou Motorest a potřetí s písničkami S láskou má svět naději a Říkej mi (1986). Písnička Tak pojď na BL nebyla a navíc ji složili h: Petr Janda t: Eda Krečmar... Ale nicméně ji mám v české i anglické verzi (Let's Go - LP Lovin). Takže se ozvi a dohodneme se, co vlastně potřebuješ.
      Více na
      http://tommokros.webgarden.cz/
  • tommokros

    Máte rádi Petru???

    Já ji nemám jen rád - já jsem doslova fanatik!!! Vše co se týká P.J. mne zajímá... Znám se s ní od mých 12 let a spoustu akcí jsem prožil přímo v centru jejich dění... Petra je prostě kus mého života! Máte li zájem, mrkněte na PŘÍBĚH PETRA JANŮ na mých webových stránkách...
    http://tommokros.we bgarden.cz
    • tommokros

      Re: Máte rádi Petru???

      oprava adresy:
      http://tommokros.webgarden .cz
  • Prosba o radu

    vážení přátelé, také velmi rád poslouchám Petru Janů a nejvíce si cením jejího alba kde zpívá Gershwina.Bohužel vlastním jen anglickou verzi a zjistil jsem že existuje česká. Může mi někdo pomoci tuto nahrávku sehnat nebo pořídit kopii? RÁD BYCH ZAPLATIL ORIGINÁL, ALE UŽ TO NENÍ MOŽNÉ.
    • Re: Prosba o radu

      mám. v české i anglické verzi. Rád pošlu, stačí mne kontaktovat. více na webu - tommokros.webgarden.cz
  • Fotky Brno

    Zdravím všechny příznivce Petry Janů a chtěl bych zde někoho poprosit jestli jste nebyly na koncertu v Brně a zda odtud nemáte nějaké fotky. Já jsem tam byl a bylo to skvělý, ale bohužel jsem foťák zapoměl doma tak teď dodatěčně scháním. P.S. tady je můj e-mail, za jakékoli fotky z Brna budu rád: Borik.otto@seznam.cz
  • Jedeme dál

    Dobrý večer, nevíte kde bych sehnala CD Jedeme dál? Předem děkuju. *3*
    • Re: Jedeme dál

      Mám jedeme dál i jedeme dál 2 - pokud chceš, ozvi se, pošlu. více na
      http://tommokros.webgarden.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit