Přejít na výpis diskuzí

Petra Kvitová

OSOBNOST 13.8.2008 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká gratulace ke čtvrtfinále *3* a hodně štěstí a zdraví do dalšího zápasu *3*
  • Moc gratulujeme k postupu a věříme v ještě lepší zítřky. Bára a Holmes
  • Gratulujeme k postupu do osmifinále v Dauhá. Věříme, že to bude pokračovat až na doraz. Zatím moc dobrý ... Bára a Holmes
  • *3* Opožděně ale přece gratuluji vám a všem našim holkám k postupu do semifinále Fed Cupu....a také gratuluji k postupu do osmifinále....budeme fandit..hodně štěstí a hlavně zdraví *3*
  • Děkujeme moc za dva australské body. Taková sranda jak jste říkala po zápase to asi opravdu nebyla ... Bára a Holmes
  • moc gratuluji a přeji at se daří i zítra *3* držím palečky
  • Tak už jsme zase tady a budeme zase moc vzpomínat a fandit. TAK AŤ SE DAŘÍ !!! Bára a Holmes
  • také gratulace ke čtvrtfinále *3* budeme moc fandit ať to vyjde *3*
  • Gratulujeme k pařížskému postupu do čtvrfinále. Vzpomínáme a fandíme. DRŽTE SE !!! Bára a Holmes
  • Tak Petro, pod heslem Hubert a Holmes jsem byl já, Hubert už se Vaší korunovace nedožil (před štědrým dnem jsem ho pochoval) ale já stále věřím. Pořídil jsem si novou přítelkyni Barunku (je divoká stejně jako Vy - přezdíváme ji divá Bára) a to by v tom byl čert aby to nedopadlo. Moc fandíme a držíme palce pro další sportovní kariéru. DRŽTE SE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit