Přejít na výpis diskuzí

Petra Kvitová

OSOBNOST 13.8.2008 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulujeme k postupu do finále. U Šafářové a Eraniové jsme nepochybovali o českých kvalitách, tak teď ještě ten poslední krok. Moc vzpomínáme, fandíme a věříme, že to vyjde !!!
  • Gratuluji k dalšímu finále.Doufám že se povedete odveta
  • Zdravíme, všechno sledujeme, jenom jsme nepsali. Gratulujeme k postupu do čtvrfinále a po českém čtvrfinále se těšíme na semifinále a hlavně na pořádnou odvetu ve finále !!! Přejeme klidnou a jistou ruku a hodně štěstí !!!
  • Škoda, škoda, teď by to asi bylo bývalo nejsnazší. No, nic i tak to bylo krásné. Díky a JEDEME DÁL !!!
  • Jsem velký fanda Petry. Ale ta Olympiáda mě zamrzela. Nějak se mi nechce věřit, že z takových problémů se jde hned na absolutní špici. Ruku na srdce, Petro.....
  • Veliká gratulace k postupu do semifinále. Tak jsme to tipovali špatně ale teď by to s němkou snad mělo být snazší. Vzpomínáme a fandíme.
  • Super gratulace s semifinále proti Kerberové to asi nebude jednoduché ale věřím že to zvládnete *2*
  • Gratulujeme k postupu do čtvrtfinále. Teď to přijde - jdeme na SERENU !!! Asi bude potřeba dát do toho všehno ... nebo ještě víc ? ASI HODNĚ I SRDCE !!! Vzpomínáme a věříme ...
  • Gratuluji k čtvrtfinále.Dostat se takhle daleko je super.věříme a fandíme
  • Gratulujeme k postupu, moc se nám to líbilo. JEDEME DÁL !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit