Přejít na výpis diskuzí

Petra Kvitová

OSOBNOST 13.8.2008 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky moc za třetí bod. Byla to krása ale jinak nádhera. Díky !!! Díky !!! Díky !!!
  • Zdravíme z Liberce. Fandili jsme jako vzteklí a trpěli. Díky moc za druhý bod z Fed cupu, jsme rádi že byl druhý a ne pouze první. Dík
  • WOOOW to byl zápas s němkou Goergesovou 3-6 6-3 10-8 *3*
  • Prosím..Jestli máte turnaj-semifinále Kvitové se Šarapovovou nahrané,klidně i zaplatím,jestli mi hov dobré kvalitě pošlete.. *4* Prosím
  • se nepovedly.... *6*
  • Ahojky...
    Prosíím,nemá někdo nahrané semifinále??Nestihla jsem ho a jsem zoufalá..Prosím.Napište kde je její celý zápas se Šarapovovou.Buď pošlete nahraný nebo nějaký odkaz...Prosíííííím *14* *14* *14* *3* *3* *13* *13*
  • OPRAVA:Hopman Cup ne fed cup soooorrrryyyyy *8* *5*
  • UUU škoda ale semifinále je taky pěkné...nevadí i když byla šance ....Petra začiná Letos o trochu úspěšneji než minulý rok....Letos jsme vyhráli fed cup bez jediné prohry ve dvouhře a minulý rok vyhrála v Brisbane...Letos v Sydney došla do semifinále a minulý rok skončila hned v prvním kole..... v Australian Open skončila letos v semifinále a minule ve čtvrtfinále.....SPORTU ZDAR A HODNĚ ŠTESTÍ *3*
  • Nevadí, nevadí - byla to nádhera, ono to přijde. To štěstí se přikloní už každou chvíli ... Díky. Vydržte !!!
  • Poprvé ve své kariéře porazila Anu Ivanovičovou....se kterou prohrávala ale to bylo v roce 2009 ted už je to úplně někde jinde *2*

    Poprvé hrála se Sarou Erraniovou a neviděsila se *3*

    Zítra čeká semifinále s ruskou Šarapovovou bude to boj *16* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit