Přejít na výpis diskuzí

Petra Páchová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatuška

    Koukám, že tady Péťě pěkně stojí diskuse... Je škoda, že Petra není nikde moc vidět :( neskutečně sympatická slečna s výbornym hudebnim vkusem a o to víc mě mrzí, že nevydala žádný CDčko. Jedna z mála finalistek ČHSS-1, jejíž hudbu bych si zaručeně pouštěla *5*
  • Malování ?

    Verunko - fakticky ? A tak jak to tedy jde ?
  • Re:

    ty jsi tupec nebo tupka závist je závist *13*
  • verunka

    ahojky petrusko budes me ucit v umelecky skole na malování uz se tesim *14* *15* *4* *1* *3* *5* *14* *7*
  • Re: ...

    Tak podlemě: 1. Petra Páchová 2. Šárka Vaňková 3. Aneta Langerová 4. Tomáš Savka 5. Veronika Zaňková 6. Petr Poláček 7.Martina Balogová 8.Sámer Issa 9. Julián Záhorovský 10. Standa Dolinek *3*
  • ahoj Péto nechces si popsat ...posli neco na e-mail nebo na cislo 737 533 589...papap *14*
  • Prosím, kdo budete moct, tak hlasujte pro Péťu do Českýho Slavíka Mattoni. Více se dozvíte na: http://slavik.seznam.cz a na : http://www.ceskyslavikmattoni.cz Děkuji, že podpoříte Péťu. A hlasujte hodně. Přece nechcete, aby měla jenom 205 hlasů jako loni...
  • Zase další tupka /"roznožka"/ *8*
  • Petro, už se nemůžu dočkat,až vydáš album.*3* Asi před rokem jsem se tě ptala kdy vydáš album a ty jsi my odpověděla, že už ho připravuješ, ale vyjde až na jaře.*9* Jaro už bylo, ale album ti ještě nevyšlo.*13* Kdy ti opravdu vyjde? *7*
  • Péťo jsi NEJlepší.
  • Petra je super

    Ahoj Péťo jsi moc super!!! Jen mě trchu mrzelo, že jsi nevidala CD.
  • Ahojky!

    nezlob se,ale nemohla.1.CD jsem ještě nevydala a za 2.a CD musíš zaplatit.měj se krásně Peťula
  • Petrušce

    Ahoj PETRUŠKO..jak se máš chtěla bych se tě zeptat mohla by si poslat tvoje cd?já ví že je to kravina ale kdyby jo tak to pošli na tu to adresu:Monika Škrobianová Orlová-Poruba Rajčula 599 735 14 nebo jen tak napiš pokecáme jina nic novýho co?měj se hezky a přeju ti veselé Vánoce Ahoj Monča
  • Ahojky PETRUŠKO,moc se mi líbí,jak zpíváš.
  • AHOJKY

    JSI DOBRÁ,VYPADÁŠ HEZKY A PĚKNĚ ZPÍVÁŠ.
  • Míšo, mě poslala Petra autogram já jsem jí napasala e-mail na adresu f.l.e.u.r.k.a@seznam.cz tam jí napíšeš tvou adresu a ona ti pošle autogram nebo má ještě jeden e-mail petula.yennefer@seznam.cz. A nebo jí můžeš napsat klasicky na Petra Páchová Mladá Boleslav 29301 ono už jí to dojde.
  • Peťula je moc dobrá
  • Petra

    Já nevím, co bych na ni řekl, prostě byla nejlepší, posílal jsem ji hlasy, až mi zmizel kredi. Ja se do ni proste zamiloval, miluju ji!!!!!!!!!!!!!
  • Moje milá Peťulko,

    mám tě moc ráda.moc jsem ti fandila a posílala hlasy ale bohužel to nestačilo.Vypadla si moc brzo na to jak zpíváš...Dá se někde sehnat tvůj autogram???Byla bych moc ráda,kdyby ses věnovala zpívání dál...Míša
  • petra je sympaticka a dobre zpiva... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit