Přejít na výpis diskuzí

Petra Paroubková

OSOBNOST 8.9.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do jaké kategorie pí Paroubková spadá?

    Měla jsem nabídku hned na začátku, ale není mi jasné jestli je PP modelkou, spisovatelkou nebo finančníkem?
  • jirkakratas

    Petra Paroubková.

    Určitě v sobě musí mít nějaké zvláštní kouzlo osobnosti, když pan předseda ČSSD kvůli ní opustil svou dosavadní manželku (dnes už bývalou).
    • adamoule

      Re: Petra Paroubková.

      to je pravda, musí být okouzlující, když se kvůli ní vzdal tak nádherné ropuchy!
  • jely

    Vše nejlepší!

    A UŽ ŽÁDNÉ ŽALOBY!! *1*
  • neregistrovaná

    Já si myslím že Paní Petra je moc sympatická,a do jejího soukromí a jejího manžela je nám prd,můžem kritizovat jejich práci,ale nic jiného
    • Re: neregistrovaná

      do jejich soukromí je nám prd, takže by od paní Paroubkové bylo milé, kdyby nás ušetřila detailů z jejich soukromí. Jsou oba nechutní.
  • Paroubková

    Musí bejt zvrhlá, taková hezká paní, a zahazuje se s tim "demokratem" *13*
  • no.....

    no nazdar..... sice ju neznám osobně ale určitě si vzala jednoho z těch debylů kteří u nás sedí a rozhodují pěkně blbě.Samy si nahrabou peníze ale zě by myslely na druhý to je nenapadne.Nevím jestli ste si toho všimly ale všichni kteří sou nějací ministři nebo co jsou to za debyly tak sou hnusný jak Paroubkova bradavice pos***á průjmem.Kromě pana prezidenta se mi zdá že nestojí za ani malý NICCCC *5* *16*
    ...............přiznej me si to..........
    • guigne

      Re: no.....

      Vážený Kritiku,

      ano, paní Paroubková, jak jsi si mohl přečíst v jejím životopise, je manželkou předsedy ČSSD.

      Jinak - pokud píšeš o debilech, možná by ses měl zařadit do jejich řad, poněvadž tolik pravopisných chyb, kterých je v tvém příspěvku, jsem viděla naposledy... No, vlastně snad nikdy!!!

      Tvůj politický názor ti samozřejmě neberu, každý má nějaký, i já (a s naší politickou scénou opravdu nejsem spokojená). Ovšem kritizovat politiky i kvůli jejich vzhledu, mi přijde velice ubohé. Možná bys měl nejříve začít u sebe, pokud chceš někoho kritizovat.
      • Re: Re: no.....

        jo máš pravdu že mám hodně chyb!! sama víš že ve škole by to tak nebylo akorát jsi nemohla najít něco jinýho co by si našla špatnýho.A polityky NESOUDÍM podle toho jak vypadají, jen podotýkám , že sou hnusní.!!!!!Jak chováním tak vzhledem. *13* chápeš to??
        • guigne

          Re: Re: Re: no.....

          ...já tam ovšem psala "...I KVŮLI...", myslím, že mimo psaní by ses měl naučit i číst, jelikož to I jsi zjevně přehlédl (pokud to mám vysvětlit přesněji - I v tomto případě nahrazuje "také").

          Špatný byl celý ten tvůj příspěvek, já vypíchla jen tu gramatickou stránku. Byl dost ubohý...

          Už začátek: "no nazdar..... sice ju neznám osobně ale ..." - tak proč sem k ní něco do diskuse přispíváš, když o ní nic nevíš?
          Dále pak: "... debylů kteří u nás sedí a rozhodují pěkně blbě." - to ví každý, není třeba psát, natož pak komentovat.
          Ovšem nejlepší je část: "Samy si nahrabou peníze ale zě by myslely na druhý to je nenapadne." - to je tak krásně naivní!!! Oni a myslet na náš? To snad ani nemůžeš myslet vážně?!! U toho jsem se opravdu zasmála - dost, dost naivní názor!!
          A tahle věta: "Nevím jestli ste si toho všimly ale všichni kteří sou nějací ministři nebo co jsou to za debyly tak sou hnusný jak Paroubkova bradavice pos***á průjmem." - ubohý, dost ubohý - snad ani nemusím vysvětlovat proč.

          Větu o prezidentovi komentovat nebudu, je mi dost nesympatický a nerada bych se snížila na tvou úroveň a musela vyhvězdičkovávat začátek a konec slova, abych nepsala ty vulgarity naplno.

          Jinak - píšeš, že "ve škole by to tak nebylo". No, pokud je ti jedno, že v diskusích na internetu a Bůh ví kde ještě, protože já opravdu nevím, kde všude se vyjadřuješ psaným projevem, vypadáš minimálně jako poloviční analfabet, pak si piš, jak chceš, fakt to vypadá přinejmenším otřesně. *9*
          • Re: Re: Re: Re: no.....

            Dobře moudřejší ustoupí.Docela jsem se těšil na to co mi napíšeš dál.Je to sranda dívat se jak někdo tak doslovně komentuje moje věty!!!!! *1* *1* *1* *1* Když je už vidět kdo je tady Bůch světa tak já radši o politice i politicích pomlčím a nechám si svůj názor pro lidi co mě kvůli tomu nezakopou až do středu země. *15* Protože přesně tak to dělají ti..... v politice.Naslibujou nakecají a pak tě shodí.Dík žes mi ukázala že mám pravopisný chyby..... *4* já bych na to přece nepřišl..... *5* A klidně se můžem domluvit co okomentujem dál,abysme se zas mohli fajnově pohádat!!!!! Tak se měj "Bože" a nezapomeň skritizovat další HROZNĚ UBOHÝ LIDI!!!! *15* *1* *1* ať se aspoň máme čemu divit.Těším se co mě zase okomentuješ tak buy buy baby!!! *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no.....

              Hele, neryjte do něj. Třeba chtěl jen napsat, že mu má baby něco koupit...
            • Re: Re: Re: Re: Re: no.....

              LOL to je mazec :-D to jsem nevidel snad ani na základce
            • Re: Re: Re: Re: Re: no.....

              Hele, když už chceš psát anglicky, asi jsi měl na mysli bye bye, baby, že jo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit