Přejít na výpis diskuzí

Petra Procházková

OSOBNOST 4.4.2012 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den pani Prochazkova,
    rad ctu vase clanky. Teda, pokud jsou k mani.
    Rad bych se vas zeptal na jednu vec. Rikate, ze jste pravicove zalozena. Co to znamena ? Pritom na komance az tak nenadavate. A tunelu se nezucastnujete. Protoze ja dnes vubec nemam poneti, co je to pravicak. Dnes mame udajne pravicovou vladu. Uf !. Merit moznosti vlad stareho rezimu a dnesnich zlodeju prece nelze. Rovnez nejak manipulovat s cenou vyrobku a mzdou nelze. Proc ? Jina to doba :) A vsichni co zili na uzemi CSR nejak tak zili a nepotili se v noci, zda je sef nevyhodi. Ze.
    Komuniste pracovali pod embargem 5/6 sveta. A zbrojeni jako hrom. Dnesni vlady maji dvere "otevreny" a presto republika ve zkvetani nic moc. Cim to je ?
    Navic, kdyz uz pisu. Podivejte se na Cinany. Vsichni tanm cpou technologie jako pominuti. A Cina dnes dovoluje Spojenym statum svobodne se jim koukat na jejich ekonomicka zada. Tak teda vo co de ?
  • Dobrý den, Petro,sleduju Vás od počátků Vašeho působení v "zemi divů".
    Zajímal by mne Váš názor na vliv AI ČR na život obdobně žijících cizinců, jako KK, v naší zemi. Chystám se zúčastnit VV AI ve Vinoři 14.-15ého dubna,nejspíš, abych se něco dozvěděl o vnitrostátních aktivitách. Proti své vůli jsem se stal před lety karcinogenním staatskrüpplem, a mám tedy paradoxně dost času posedávat u počítače. Kroutit železo se mi už tak nedaří, tak si aspoň myšlenky kroutím. Nenapadá mě, jak se vyjádřit, něco jako "díky,že jste". josefbrychnáč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit