Přejít na výpis diskuzí

Petra Eliáš Voláková

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau *3* *3* *3* *3* *3*
  • s Voldánovou *15*
  • Petro, pletu si Tě s Voldánou ! Ale Ty jsi o moc Hezčí !!! *15*
  • Začarovaný Eliáš

    Převzato z Diskus. fora Patrika Eliáše : Autor: Rekordman Název: začarovaný Eliáš Vloženo: 2006-02-03 13:45:55 Patriku, za Tvoji arogantnost jsem Ti na podzim r. 2004 po fotbal. utkání HVĚZD vers. BOLKOVA XI v Brně jasně řekl,že budeš chybět na MS ve Vídni i na ZOH v Turíně.Tehdy ses tomu velice smál.Navíc jsem Tě vyprovodil do šatny mohutným pokřikem HEJA,HEJA SWERIGE!Vzpomínáš? Moje předpovědi doposud 100% vycházejí. A tak nyní seď doma a raději se dívej na pohádky!Tvoje účast by velice negativně poznamenala Tvoji další sport. kariéru!To samé platí i o Havlátovi.Je zajímavé,že to samé jsem ve stejný den z tolika hokejistů řekl pouze Vám oběma!!!A vše se změnilo ve skutek! Totéž bude čekat v červnu brankáře Petra Čecha. Nezúčastní se MS v Německu! Jsem zvědavý zda Petr najde odvahu a postaví se do brány na tomto šampionátu. Svoje svět. rekordy si nenechám nikým špinit! Tobě asi neprospívá, že jsi obklopen tolika našimi hereckými komedianty.Svoji cestu z tohoto začarovaného kruhu si musíš už najít sám...
  • Peto, miluji te!!!
  • Je to nejhezci zena co znam!
    • Re:

      To jich teda znáš asi žalostně málo. Otevvři oči a pořádně koukej kolem.
  • Petro,kočko! Pro ZOH jsem začaroval Patrika Eliáše. Dobrý, ne? *3*
  • S Patrikem se k sobě vůbec nehodíte!!! *5* on je o hodně hezčí!! *3*
  • Já ji miluju!
  • foto

    proc tu nemas zadny fotky?newa juknu se jinde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit