Přejít na výpis diskuzí

Peyton List

OSOBNOST 4.3.2012 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bacha zahoro je moje jasný
    • Pey je fakt kočka a Kameron je pitomej blbec
      • Ona s Cameronem nejspíš vůbec nechodí. A i kdyby s ním někdy chodila tak kvůli tomu že si žárlivý deb*l neznamená že Cameron je pitomec. To jako každý kluk který s ní kdy bude chodit bude pitomec? Nojono tomu se říká ZÁVIST. *3*
  • I love Peyton
  • david.zahora.39
    je fakt hezká *14*
  • Vole ja jsem malá je mi 10 let a nepíšu tady takové kraviny o kterých psal/psala V.J to je jasny ze mi stár neodpoví vole fakt to je prasteny
  • je hezká
  • to mě překvapilo že chodí s cameronem :O
  • Vy nejste normální!Píšou sem jen 8 letí děti kteří si myslí že na této stránce mají osobnosti co tu jsou svůj profil který si založili sami!Ale lidi tuhle stránku založil někdo s účelem aby lidi věděli o svých oblíbených star co nejvíce.za 1.toto je českáa slovenská stránka takže jak by se o nich američani dozvěděli!za 2.neumí česky za 3lidi přidávají informace o stars tak si to laskavě 7mi leté blbky uvědomte díky!!!!
    • Izabelka444
      Ale má pravdu. Je to tu pořád. Nějaký malý děcka si myslí že jejich oblíbené celebrity jim napíšou a budou odpovídat.
    • Píše desetiletá holčička ! *15*
    • Tak jim to nekaž!!!!!! A za druhé nauč se pravopis potom sem něco piš :D
    • seš trapnej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!myslíš si o sobě jak seš geniální když to sem napíšeš uvědom si to a hlavně kolik je vůbec tobě 5 let *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Pey je úžasně krásná , ale se k ní nehodí Cameron Boys.
    • Souhlasím
  • je hezká *3* na všech fotkách jí to sluší *4*
  • peyton je fakt krásná *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit