Přejít na výpis diskuzí

Pierre Cosso

OSOBNOST 5.1.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14*
  • večírek

    Líbil se mi ve filmu Večírek se Sophií Marceau jim to slušelo.
  • Sladkej

    At v 80. letech ci ted je to porad moc moc moc hezky clovek! Charisma ma a ty jeho oci... Je to sladoch *14* *14*
  • Re: Cindy

    Jj..plně s tebou souhlasím...ten nej film a chybí tu..tam byl upa božííí *14* *14* *15*
  • Kocour jak se patří

    Je to kocour,to se mu upřít nedá :).Jinak nemáte někdo tucha,koho hrál v seriálu S.Tropez?
  • soliter

    Cindy

    Líbil se mi víc v 80 letech.Nyní mi příjde,že už má krásné jen oči.Je to jen názor,každopádně v Cindy byl boží! *3*
  • Re: TV

    ahojky film cindi je ke stazeni zdarma na video-filmy.cz, *15*
  • hb_beruska

    A co film Cindy?

    Nazdárek. Také bych do filmografie přidala film Cindy. *3* Za mlada vypadal jako pěkné ucho, teď mu to sekne víííííííííííííc
  • porsche33

    Re: za mlada...

    Mno tak já sem viděla jen pár fotek z týhle doby ,a tam se mi zdál nic moc..mno ale když to řikáš....nemáš nějaký jeho fotky na poslání ? *1* *7*
  • za mlada...

    Blanko, nesouhlasim, za mlada to byl sice fesak, ale ted mu to slusi daleko vic..
  • TV

    Mohli by dat tento film niektorá tv,rada by som si ho pozrela znova.
  • barrunnka

    Cindy

    k filmografii bych přidala film Cindy, kde hrál s Bonnie Bianco. perfektní film s nádhernýma písničkama, nechápu že tady chybí
  • Nezapomenutelnej

    Za mlada byl mocky pěknej,uplně jsem se do něj zakoukala,a klasně zpívá,..jestli máte nějaký jeho fotešky tak prosím pošlete na email porsche33@email.cz......prosím...p ředem moc díky *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit