Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 16.3. 2012 (Pá) - SLAVNÉ DESKY HEZKY ČESKY - Písnička z roku 1960, která se jmenuje: "(A)TELL LAURA I LOVE HER". Zpívá jí zpěvák jménem Rey PETERSON. Je to píseň o nenaplněné a o nešťastné lásce dvou lidí, (holky, dívky a žensky a muže, chlapce). Je to hlavně písnička o jednom klukovi, chlapcovi, který se jmenuje: TOMMy, který se zamiluje do jedné hezké a velice sympatické dívky, aby dostal, získal svůj snubní prsten, aby vůbec měl na něj (něho) peníze, tak se zůčastní závodů (aut). Jak asi každý může tušit tak: Tento závod nedopadne vůbec dobřes. (tento závod dopadne velice blbě). Auto ve kterém sedí, (řídí ho) Tommy vzplane, - nejdřív ale však se obrátí -na střechu - no a prostě začne hořet, (schoří.) Než ale posledně vydechne (když umírá), tak stihne ještě říct (úplně poslední slovo v jeho životě jsou že): "ŘEKNĚTE LAUŘE, ŽE (what) JSEM JÍ MILOVAL. (- A že jsem MĚL JÍ PROSTĚ RÁD"), což v překladu i znamená tato píseň. V české verzi tuto píseň zpívá: PETR SPÁLENÝ- "KDYŽ DOZRÁLO (ČERVENÉ) VÍNO". Je to píseň z roku: 1967. Český text napsal: Jiří Štaidl.
  • kde sezenu dokument o P!NK? dik *1*
  • Momentálně můžete P!Nk podpořit svým hlasem na http://markeet123.blog.cz/1304/songbook-6
  • Pink je velmi dobrá zpevacka její písnicky se mi líbí
  • payneterezie
    like pls http://www.facebook.com/pages/I-Love-One-Direction-Little-Mix-and-Justin-Bieber/156484621182851 *14* *14* *14* *5* *4*
  • ahojte mám velikánsku prosbu potreboval by som sa nejako skontaktovať s PINK bud mailom alebo listom to je jedno ale velmi vás prosím ak má niekto nejakú adresu na PINK pomožte mi je to veeeelmi doležité ani nie pre mňa ako pre jednu osobu prosíííííím
  • Chtěla bych se zepta.Pojedu letos poprvé na koncert a chtěla bych nějaké "fanouškovské triko" dá se něco sehnat?a kde kdyžtak?Díky
    • Triko si zakoupíš před koncertem v O2 arene bude stanek s jejími věcmi ;)
  • Mě se Pink líbí moc, má svůj názor,skvělé texty a je to skvělá osobnost. To že někdo Pink nemusí neodsuzuju, každému se líbí něco jiného. Ale nadávat jí když o ní ani nic nevíte? To nepochopím. Tlustá není, jestli někdo viděl fotky když byla těhotná tak to má blbý že ani nepozná že čekala mimčo. Že někdo odsuzuje Willow Sage Hart a Willow Smith? Trochu bláznovství nemyslíte? Pink jí dala jméno Willow asi proto, že se jí líbilo ne? Ale že se opičí to bych neřekla. Navíc jak můžete posuzovat roční miminko a 11-letou holkou? Asi těžko ne? Blbost.Debilitu některých lidí opravdu nepochopím. Je dost možné že půlka z vás, co jí tak "nesnášíte" jí spíš závidíte.Ale jak říkám každý má svůj vkus. Mě se líbí a tímto pro mě hasne,nezájem haterů tak je to.
  • Ahojky všichni.. :)
    Chci se jen zeptat, jestli někdo nevíte o nějakým koncertu, kterej Pink plánuje, je to dostupné a je to jen její koncert? Ne koncert v Las Vegas a v Londýně, kde bude dalších milion skupin? :)
    Děkuju
    • Ahoj, 10.5.2013 v Praze *3*
  • PiNk je uzasna spevacka. Obdivujem ju a Pocuvam jej hudbu je skvela. I love you P!nk !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší