Přejít na výpis diskuzí

Pixie Lott

OSOBNOST 16.6.2009 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci vám poradit že je na aplikaci volání zadarmo ta aplikace se jmenuje viber-vajbr
  • pixie je tak boziiiiiiiii preju ji to *4* *4* *4* *4*!!!!!!!!!!!!!!! *3* *4*
  • HAPPY BIRTHDAY PIXIE LOTT!!!!♥ *3* *4* *4* *4* Přeju Pixie všechno nejlepší k jejím dnešním 22. narozeninám! Hodně štěstí, hlavně hodně zdraví, lásky, pohody a spoustu úspěchů v kariéře i v soukromí! *3* *4*
  • ahoj Renaaaa souhlasím s tebo kdo pro ti ní neco at jde do p... *1*
  • ahoj WeRrŮů její skutečne jmeno je Cindy Pixie Lott Pixie ji dala mamka protoze byla jako mimco takovej dablik bo co a je fakt super a ma pekny oci we love u Pix *15*
  • pixie?

    mě příjde dobrá,její písničky nejsou žádná hrůza a zpívá taky docela dobře..ale je uplně průměrná a obyčejná..řekněte mi jednu věc,kterou má jen on a a nikdo jiný..u seleny gomez je to v tom hlase ten zajímavý chrapláček,u gagy její kostýmy,u pink hudba kterou dělá.nebo shakira je aspon vzhledově vyjímečná..ale pixie..?všední hlas,písničky,styl i vzhled..nezaujala mě..sorry..i když písnička turn it up není vůbec špatná
  • staré časy

    To je podivné, že každá mladá borka chce vypadat jak běhna. Budiž, pro muže je to jen plus :-) To v 20-30.letech to byly ženy opravdu ženy. Chápu, že je to dneska móda, ale stejně byly to krásné roky *3*
  • kacule159

    JE BOŽÍ

    Moc se mi líbí její songy i když je pravda že mamma doo mi moc nesed ,ale broken arrow a boys and teh girls jsou boží ona má dokonalí hlas *3* *3* *3*
    • Re: JE BOŽÍ

      ta gramatyka dělá potýže mnoha lydem *15*
  • muck

    *5* kdo říká že ji nesnáší tak ať se de vycpat..není nafinťená a nedělá si obrázky jak pitomě civí do kamery z našpolenou hubou...ale některé fotky na mě působí i pohádkově a co jinak dodat :-) je prostě skvělá!!!
  • muck

    je nej její píseň boys and girls je skvělá *15* *4* *3* *14*
    • sabii

      Re: muck

      Hlavně klip na tu písničku, tam jí to strašně sluší ;))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit