Přejít na výpis diskuzí

Přemysl Otakar I.

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po Vratislavu II a Vladislavu I to byl Přemysl Otakar I náš třetí český král
  • tyjo lidi tak se z toho neposerte ze je to blbe ...tak se proste spakujte a jdete na jinou stranku, ktera je spravne a hlavne to nereste ...bozzzzeeee!!!!!! *16* *16* *16* *16*
    • když jste tak chytří tak si to udělejte sami *7*
      • ahoj
  • Hrůza...

    Kdo sepsal tuhle hrůůůzu ? *1*
    • hele jdi se vycpat ty bys lepší věc nenapsal-a ani v hrobě! *12* *10* *16*
  • :-[

    je to na hovno! *10* *10* *10* *10* *10* *9* *9* *16* *16* *16* *5*
  • Proč ty bludy?!?

    Divím se,že je někdo tak odvážný a zveřejní takové bludy.Švábenský-to tahá za vlasy!Syn z prvního manželství byl Vratislav atd.atd.Mám rád historii a na tyto stránky jsem narazil poprvé a nedá mi to "ozvat se".Matoucí príspěvky by měl admin korigovat.Názory můžu mít všelijaké,ale historická data jsou jenom jedna.Přeji všem lepší počtení o historii než je tento Přemysl.
  • hgj

    htfhfthj
  • .

    A nebyl to Filip Švábenský, ale Švábský
  • Smažte tooo!!

    Smažte to jeto hrozné...vůbec to neni pravda *16*
  • ;-)

    *8* ho vno
    • Re: ;-)

      ty debile vis kolik stim si musel dat nikdo prace a ty jim jeste nadavas debile *16*
  • je to jen matení lidí

    ahoj no řeknu vám musela jsem napsat o přemyslovcích referát četla jsem si to moc se mi to nezdálo , ale tyhle příspěvky mi to potvrdili smažte to mate to lidi DÍKY
    ps:za tohle bych asi dostala za pět *13*
    • Re: je to v poho

      jeto vsecko pravda a tembuzerantum nevjer ch tej byt jen zajimavi *15* a chtej se vytahovat *3* a vjermy ja mam pravdu *13*
    • Re: je to jen matení lidí

      To je vše pravda.
      Ve škole sem stím uspěla a mám stoho 1.
      Tak nevím všechno tu je pravdivé jak říkám pravdivé
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      *8* *1* *10* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit