Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson jr.

OSOBNOST20.7.2009 14:17
107 příspěvků

Prince Michael Jackson (I) se narodil v Beverly Hills. Byl první z dětí Michaela Jacksona. Má o rok mladší sestru Paris Katherine Jackson a 5let mladšího bratra Prince Michaela (II) , řečeného Blanketa. Deset let bydlel s otcem a sourozenci v Neverlandu a v roce 2007 se všichni přestěhovali do Los Angeles. Prakticky celý život vyrůstal bez matky. Jeho matka je Debbie Rowe. Prince Michael převzal za otce Grammy za celoživotní dílo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday všechno nejlepší k tvým 20. narozeninám princi :* mám tě ráda *4* *4*
  • Happy Birthday ke včerejším narozeninám Ti přeju hodně štestí, zdraví,lásky.Je s tebee už velký kluk.Vše nejlepším k tvým 16.naroezninám.Mám tě rada.
  • MJforever
    Všechno nejlepší k narozeninám Princi ♥ Michael by byl pyšný jaký krásný a chytrý kluk z tebe vyrostl ♥ Jak ten čas letí...skoro před čtyřmi lety jsi smutnil na otcově pohřbu a teď jsi už velký kluk. Jsi mu podobný čím dál víc! Ještě jednou ti přeji jenom to nejlepší! ♥
  • wauworld
    Tady je otec Prince Michaela Jacksona ,doktor Arnold Klein : http://www.youtube.com/watch?v=t3AjAl9k_cE
    • Určitě ten doktor bude táta Prince, když Prince po Michaelovi zdědil kožní nemocz vitiliogo! *1*
  • mjmartina

mjmartina

michaela moc miluji jeho děti jsou moc pěkné a je moc smutné že tátu stratili tak velmi brzy.je mi jich moc líto a tobě michaeli přeji všechno nejlepší k tvím narozeninám a hlavně hodně zdraví to je v životě nejduležitější nezapomen nikdy na tátu moc tě miloval,miloval vás všechny mnoho štěstí alásky držse *3*
  • anelka

jak skrze otce slávy dojít .-)
  • xlenniex

HAPPY B-DAY

Happy 14th Birthday, Prince! ♥
  • sasa87

Happy Birthday

Vše nejlepší k tvým dnešním 14.narozeninám,hodne štestí ,zdraví,lásky,At se ti tvá přání splní.Tatinek na Tebe s nebička kouká.Pořádne jsi to dneska užij naplno.
  • veronikak

Happy Birthday

Princ Happy Birthday *3* všechno nejlepší k Tvým 14. narozeninám hodně štěstí,lásky a hlavně hodně zdravíčka at' se Ti splní všechna Tvá tajná přáníčka co si přeje Tvoje srdíčko.Mám Tě ráda ♥♥
  • p.acinka

B-Day

Všechno nejlepší k narozkám, pořádně to oslav :D asi ta oslava nebude taková jako s daddym, ale užij si to naplno :D:* I love you

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit