Přejít na výpis diskuzí

Rachel Hurd-Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rachel hurd Wood je nejkrásnější žena na celé Anglii.když ona hrála ve filmu v Londýně tu Wendy tak se mi zdálo o ní v červenci že jak byla zla a hnusná čarodějnice od kapitána holka normálně se blížila se k ní a normalně říkala:Holčičko co si to udělala,a ona říkala:nechte mě, a tak dále nakonec přišli ty 3 děti 1 holčička a 2 chlapečkové jak přišli jí zachránit proti zlé čarodějnice Kréta se jmenovala scartlle byla to hnusná čuza vyjebana
  • nikokr
    Happy birthday *4*
  • toje panenka uz jidu podzigat
  • SLUŠÍ JÍ TO KDYŽ JI PETR PAN DRŽÍ V náruči *15* je to hezká fotka:d
  • Kokino99
    Všechno nejlepší!!! *3*
  • Tak všechno nejlepší !!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • Je krasna, talentovana a strasne sympaticka...mam ji moc rada akorat ty kratke vlasky ji moc neslusely...ale jinak je super ;) jo a taky mate blbe jeji vysku...vyrostla ma uz 170 cm ;)) tak to opravte *14* *2* *3*
  • penelopeo
    Bože můj... Vím, že je to ode mě asi trapné, ale mám sto chutí říct: Ta ale vyrostla! Já ji totiž viděla jen v Petru Panovi a teprve teď jsem si uvědomila, jak moc je ten film starý... *15* Měli by jí dát asi starší profilovku. *3*
  • Re: Victorie

    rachel le fevre je lepsii
  • janomilka

    Victorie

    Hej Rachel by se taky hodila na zlou upírku Victorii ve stmívaní *3* ma fakt uzasny vlasy hlave ve filmu Parfém
  • Re: Re:

    vzdyd jeremy je uplne nadhernej ja jsem sama do nej cvok a musim rict ty jsi prvni clovek ktereho znam kterej nema rad jeremyho sumptera
  • hmm

    tak sjak se vám líbylfilm
    *3*
  • anninka0001

    rachel

    no,jsem už zvědavá,jaká bude v Dorianu Grayovi *1*
  • Re: Re:

    koki....sklapni!
  • Rachel

    Ona je taká sympatická
  • Re: Re:

    urážíž ho ty ty máš ocq nebo skype
  • Re: Ja

    Tvé přání je splněmo *3*
  • Re:

    nikdo ji nezavidi,ze se libala se sumpterem takovej slizoun *13*
  • Ja

    no je super herecka ale skoda ze tu nieje viac fotiek ja by som tu nejake aj dala ale mne to nejde tak prosim aby tu niekto dake dal nove foto ............tak prosim dajte tu dakto estenejake foto lebo ich ma malo tu akosi......................prosiiiiiiiiiiim *8*
  • haloooo je tu niekto kto by mi poradil a ko mam tu pridat nejake foto lebo to neviem prosim poradtemi niekto *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit