Přejít na výpis diskuzí

Radek Kuchař

OSOBNOST 31.7.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Radku, přijmi ode mně upřímnou soustrast nad úmrtím Rudly (táty), vůbec jsem netušil, že šlo o něj. Nemám na Tebe jiný kontakt, tak využívám téhle stránky (i když se pro mně nehodí). Myslím na Tebe, coby kluka, který chodil k nám nahoru do šestého patra (na Cuřínově ulici- opravit ledacos). Taktéž kondoluji Tvojí mamince a Katce.
    Zdraví - Bob G.
  • Radka znám dlouholete osobně, je to zajímavý člověk co se tyce povahy. O svou rodinu se stara jak nejlépe umí, dětem dava co muze a na nicem nešetří. Marcelinka komentuje člověka kterého nezná tudíž je pro mne naprostým idiotem. Radek dávno nekouří a není to žádný hnusak. Pěkný den
  • marcelililinka

    bléééé

    no ježiši, když se představim jak tenhle hnusák s cigaretou dabuje Oresta...hrůza...ještě, že drtivou většinu těch všech dílů mám va slovenšťině, kde ho dabuje Juraj Zeťák...uf!!!
    • Bože, Vy jste ale slepice, Marcelililinko. Soudit někoho podle jeho rolí a vzhledu a ne zajímat se o to, jaký je to clovek....Promiňte, ale zo může opravdu jen pitomec!!!
    • Jak řekl Peta, jsi krav*. Radka ocividne neznáš tak ho tu nekomentuj.
    • krávo radek kuchař je dobrej herec i daber a film perníkova věž je super *7* *1*
  • ilonka94

    .......

    On sice nic moc,ale jak dabuje Oresta Villanuevu(Juana Pabla Raba) v Má tlustá Valentýna .... upně nádhernej hlas ♥
  • Pro Radka Kuchaře

    Ahoj, právě jsem zkoukla film: Perníková věž a strašně mě zaujal herec Radek Kuchař. Pokud někdo víte o tom , jak se s ním spojit třeba prostřednictvím emailu nebo nějaké diskuze prosím napište mi. Chtěla bych ho poznat nebo se o něm alespoň něco dozvědět. Děkuji moc Míša
    • Re: Pro Radka Kuchaře

      ahoj, dám Ti na Radka e-mail. Tady je:r.kuchar@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit