Přejít na výpis diskuzí

Radek Štěpánek

OSOBNOST 26.9.2007 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld

    SVATBA BUDE V SOBOTU...

    ... v podvečer v katedrále sv. Víta na Pražském hradě, tedy v největším a nejvýznamnějším pražském chrámu, v němž se odehrávaly korunovace českých králů a královen. *15*
  • silvies

    Nevíte někdo náhodou..

    ..přesné datum svatby,která má proběhnout teď v červenci ? Zatím totiž nejsem mezi pozvanými hosty ! *15* *1* *15*
    • wauworld

      Re: Nevíte někdo náhodou..

      17.7.2010 -magické datum a o týden později 24.7.(datum navždy v angličtině) uzavře registrované partnerství tanečník Yemi !!!!! *15*
      • marmeladalada

        Re: Re: Nevíte někdo náhodou..

        nebyl jsi mezi pozvanými hosty ? Neva,Berdych taky ne !!! *15* *1* *15* *1* *15* *15* *1* *15* *8* *8*
  • v davis cupu..

    ..ho nahradí Jan Hájek,podle mě současný nejlepší český hráč !!
    • efaska

      Re: v davis cupu..

      jan hájek opět hladce vyhrál v dc !
  • kiris

    Radek vzdal zápas ve finále !

    Konec finále po 26 minutách

    Finálový duel Hájek - Štěpánek skončil mnohem dřív než všichni čekali, po šestadvaceti minutách za stavu 0:6 šel Radek Štěpánek podat ruku Janu Hájkovi a už v zápase nepokračoval…

    Třebaže celým turnajem procházel docela v pohodě, statečně se pral se soupeři, ve finále však už tělo řeklo – ne. "Jdu krok za krokem, každý vyhraný zápas je pro mě bonus, ale zatím si nemohu dávat žádné velké plány, musím být především hodně trpělivý," říkal Radek Štěpánek po semifinálovém duelu s Golubjevem. Že Radek není ještě v tolik potřebné kondici se projevilo hned na začátku zápasu. Hájek měl navrch a Štěpánek brzy poznal, že nemá naději… Při slavnostním ceremoniálu popřál Hájek Štěpánkovi hodně zdraví.
    Co říkal Hájek na tiskové konferenci? "Samozřejmě mám z titulu velkou radost, jen mě mrzí, že Radek nemohl dohrát finále kvůli zdravotním problémům. Je to ale jen a jen tenis a věřím, že se Radek dá brzy dohromady a bude pokračovat v návratu na dvorce. Kdy jsem poznal, že Radek není úplně v kondici? Ve druhém gemu jsem ho trochu rozběhal a zdálo se mi, že přece jen nestíhá. Nevěděl jsem, jestli má něco s nohou nebo zda má nějaký jiný problém."
  • Štěpi

    Včera jsme s přítelkyní venčili na Vyšehradě psy a potkali tam Štěpánka a Vaidišovou. Měli tam svýho yorkshira Romea. Naši psi spolu blbli a my se dali do řeči. Oba to jsou moc příjemný lidi a to jsem Vaidišovou moc nemusel. A Štěpánek je docela ukecanej. *1*
    • lalipop

      Re: Štěpi

      To ti tak někdo uvěří !!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • georgino

    Radek jak se koupe v bazénu je zde...

    ...
    http://www.ct24.cz/sport/59694 -stepanek-nechybi-v-nominaci-tenist u-na-davisuv-pohar/ *15*
  • miss2010

    borec nad borce..

    ..hrál i s horečkou! A ty vlasy-nádhera,viz zde:http://multimedia.ctk.cz/cs/vid eo/document/3056127/stepanka-pred-u tkanim-s-belgicany-trapi-zvysena-te plota
    • miss2010

      Re: borec nad borce..

      a ještě tady:http://multimedia.ctk.cz/cs/vi deo/document/3060240/berdych-deklas oval-rochuse-cesti-teniste-vedou-v- belgii-1-0
  • martinzachjenej

    Radek včera navzdory všem závistivcům hladce vyhrál..

    ..gratulace a hodně sil do dalšího boje!! *15* A to měl před zápasem dokonce horečku! *15*
  • má opravdu nádherné rty!!!

    GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • coolin

    Radek Štěpánek..

    ..a jeho filmografie: 1. "US Open 2009" (2009) TV seriál .... Sám 2. "Wimbledon 2009" (2009) TV seriál .... Sám ... také znám jako Wimbledon 2009 (UK: zkrácený název) 3. "Open Access" .... Sám sebe (1 epizoda, 2006) - Paříž (2006) TV Episode .... Sám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit