Přejít na výpis diskuzí

Radek Štěpánek

OSOBNOST 26.9.2007 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • coolin

    radek...

    ..už nosí prstýnek ! Tak ať ho neztratí až bude hrát ,nebo ať si ho radši nebere ! *15*
  • Už je to podruhé co jsem svoje narozeniny oslavil Vaším vítězstvvím v Davisově poháru. Jsem totiž narozený 18.11.1948 a na zápas v Praze nikdy nezapomenu dostal jsem totiž lístky od dcery k narozeninám a nyní jsem opět také doma fandil. I když výhra byla o den dříve ale zážitky byli opět k nezaplacení. Je možné získat Vaše podpisy,kdy budete hrát v České republice mám publikaci z Prahy a lístek a chtěl bych to věnovat místnímu klubu tenistů v Týnci nad Labem. Nebylo známo,že budete v Prostějově přivítáni určuitě bych se zůčastnil. Vomáčka Josef Vinařice 94 281 26 Týnec nad Labem. Ještě jednou díky za silné zážitky.
  • Když potřebuju v tenise kamarádku, je to Tomáš," říká Šafářová.
    Oba i velmi podobně mluví, potichu, jakoby zakřiknutě, ale přitom chytře. Při dotazu na svatbu se Lucie málem začervená. "Jsme ještě hrozně mladí," odpovídá.
    Působí trochu jinak než další známý pár tenisové současnosti, Radek Štěpánek a Martina Hingisová. "Na těch dvou vůbec nepoznáte, že k sobě patří. Ani se nejdou podívat jeden druhému na zápas," tvrdí Berdych.
    Zdroj: http://sport.idnes.cz/berdych-safarova-laska-pres-sit-d3q-/tenis.aspx?c=A070201_135921_tenis_ber
  • ..bylo jak chtělo (se soupeřem) chci Vám napsat že Vám fandím a věřím a děkuji za fantastický výkon který ste předvedl !!!!
  • hlasujte

    podpořte svého nejoblíbenějšího tenistu na http://jacquelyn.blog.cz/0806/tvuj- nejoblibenejsi-tenista určitě navštivte, okoukněte, zahlasujte....díky je tam i radek samozřejmě *14*
  • megana

    Má náádhernééé rty!!!!

    kráásnééé a plnééé!!! *14* *14*
    • chelsea22

      Re: Má náádhernééé rty!!!!

      pusinku má prvotřídní to je pravda!! *14* *14*
  • linett

    Gratulace k 7.místu!

    ..ve sportovci roku!!Berdych až desátý! *1*
    • Re: Gratulace k 7.místu!

      by mel bejt tak 150 *5*
      • klarissa

        Re: Re: Gratulace k 7.místu!

        Berdych jo,ale Radek ne!!
  • v davis cupu..

    ..ho nahradí Jan Hájek,podle mě současný nejlepší český hráč !!
    • efaska

      Re: v davis cupu..

      jan hájek opět hladce vyhrál v dc !
  • wauworld

    SVATBA BUDE V SOBOTU...

    ... v podvečer v katedrále sv. Víta na Pražském hradě, tedy v největším a nejvýznamnějším pražském chrámu, v němž se odehrávaly korunovace českých králů a královen. *15*
  • georgino

    GRATULACE..

    ..k dnešní výhře v Davis Cupu !!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit