Přejít na výpis diskuzí

Radim Pařízek

OSOBNOST 26.3.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je 0:33...a na rebelu je ted jen nejaka svlikaci bobosikova a chtej z nas tahat prachy aby sme jim volali nebo co na debilni radoby eroticky linky...co to doprdele je...???...dyt na ty linky muze volat jen klaus s pulkou mozku...hadam ze to je nejaka pracka na prachy pro lidi jako je zeleznej apod...dopice a ja doufal ze se to nejak lepsi ze to je aspon jeden kanal kterej me tech par mesicu bavil vzdy kdzy sem na nej prepnul...vy bobosikovy zajebany to musite zklausovat vsechno na co se podivate...???...
  • Radime díky za TV Rebel vracím se těmito koncerty do doby kdy mi bylo náct a byl sem odkojen metalem když zase vidím Accept,UDO ,Judas Priest a jiné kapely 70-80 let ještě jednou díky dej tam i koncert Citronů rád bych ho uviděl pecky jako Zahradní slavnost ,Radegast a td
  • Vážený,

    od doby, cca 3 týdny, co jste upravovali Multiplex 4, kostičkují, zasekávají se, programy Smíchov, Telka a Fanda. Bydlím v Praze 10, Vršovice, Arménská ulice. Před 3 - 4 týdny jsem tyto a další stanice přijímal bez problémů. Signál přijímám na pokojovou anténu Hama - Aktivní pokojová anténa VHF/UHF/FM.

    Prosím, můžete sjednat nápravu ? Podle mne je zapotřebí upravit parametry z vysílačů.
    • Stejny problem v Plzni-Lobzy, pres spolecnou antenu. Pred par mesici zacal MUX4 zlobit, vysoky bit error level, nizky signal.
  • duni

    prani

    všetko naj naj k tvemu svatku....
  • 16aliyah

    přání

    Ahoj Radime,přeji Ti vše nejlepší k narozeninám za Sedlčan :-) Užij si oslavu.
  • Radim Pařízek

    Milý Radime
    Všechno nejlepší k narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,
    dobré nálady a dostatek sil do dalších
    let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit