Přejít na výpis diskuzí

Radoslav Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Pane Radoslave,
    dovolte abych Vám popřál v roce 2008 pevné zdraví, spokojenost, toleranci a optimizmus. Hodně štěstí a krásne herecké i filmové role. Velice si Vás vážím
    Pavel Zmitko
  • ludmilahej

    narozeniny

    Pane Radoslave všechno nejlepší k narozeninám hlavně zdraví at jste tady ještě hodně dlouho.Mám Vás moc ráda. *4* *14*
  • Je mi smutno

    Je mi smutno, když čtu takové příspěvky v diskuzi. Před R. Brzobohatým jsem četla stránku M. Kubišové a diskuze k ní.
    Mladí lidé nemají ani potuchy, jaká musí být umělec silná osobnost, aby se i přes svůj vyšší věk objevoval i v dnešní době na obrazovce nebo na plátně. Jde především o jejich lidskou kvalitu, nejen uměleckou. Zajímalo by mne, o kolika dnešních umělcích se budou vést diskuze za nějakých 40 let. Myslím, že po nich ani pes neštěkne. Mladí lidé, kteří ještě nic nedokázali, neváhají tady používat výrazy nehodné vůbec opustit ústa. A to většina z nich jsou studenti, kteří by měli svou inteligenci uplatňovat na veřejnosti a být příkladem. Ještě jste nic nepředvedli. Lituji Vaše rodiče!
    • Re: Je mi smutno

      Mila Marta, dnesni mladi ludia by asi potrebovali tvrde a mozno aj represivne obdobie, ako bolo za vojny, za komunizmu a pod. aby si uvedomili niektore hodnoty, ktore mala vacsina starsich hercov a spevakov v byvalom Ceskoslovensku. Mozno je to trochu krute, ale len utrapy, prenasledovanie a suzenie vytvara pozitivne charakterove vlastnosti ludi a ten pravy charakter cloveka sa objavi az v kritickych situaciach, ked je clovek "pritlaceny k muru".
      Netvrdim, ze vsetci spevaci a herci z ceskoslovenskej historie boli charakterovo na urovni, ale prevazna vacsina z nich si zasluzi velky obdiv nad tym, co dokazali.
  • a Co další snímky

    Zapomněli jste na Třicet případů majora Zemana, kde hrál pan Brzobohatý kapitána Bláhu a pak zahraničního agenta.
  • Všechno nejlepší!

    Hodně zdraví přejem z Mezříča a okolí!
  • Přišli jsme o jednoho z nejlepších herců a skvělého člověka*9* Odpočívejte v pokoji pane Brzobohatý
  • Čest jeho památce, bude mi chybět *13* *9*
  • Obrovská ztráta!!! Navždy však zůstane mám jedním z mých nejoblíbenějších herců. Večer velkého panáka na Vaši památku, pane Brzobohatý!!!
  • Bol to vynikajúci herec a určite aj človek.
    Ďakujem pan Brzobohatý za všetky filmy, kde ste ukázali Vaše herecké majstrovstvo!

    Práve dávali na Stv film Noční jazdci, kde stvárnil hlavnú rolu spolu s M.Dočolomanským. Žiaľ, už ani jeden niesú medzi nami. *13*
  • je mi to velmi luto co sa stalo,odisla velka filmova hviezda... smuti cele Cesko ale aj Slovensko..odisiel pan herec! odpocivajte v pokoji maestro...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit