Přejít na výpis diskuzí

Radovan Krejčíř

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Je VoN!! Je to ReBeL!
    • Jmenuji se Chymp,můj FB je Tomáš Juříček,jsem z Jeníkovic,a jsem na to velmi pyšný,jsem občas komunista a rasista.
  • fixace u hypotéky
  • Mistr krejčíř umí bugovat čepy líp jak sparo *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Radovan je komunista,já ho viděl,ale neviděl
  • Radovan je skilla,má všechny desítky a EQ 24.
  • Je to borec ten náš Radek s Těšína !!!
    Petr
  • Uznávám, že Radovan se ke všemu dostal svojí vlastní pílí,začínal od nuly a vypracoval se,ale je jasné, že k tomu používal i nekalých praktik. Já ho sleduju jen okrajově,ale v JAR už prý kvůli němu přišli o život i nějací lidé. Myslím,že by toho měl nechat. Když začíná téct krev, je to špatný.
    • nechci ho vychvalovat, je to zloděj,který nás všechny okradl a patří za mříže. Ten by pro prachy i vraždil. Je to bestie.
      • a v cem treba konkretne tebe okradl???.....pises nas vsechny...
  • tvůj problém kdyby jsi v tom uměl chodit ty chudáku nikdo by tě neoškubal. R.Krejčíř měl tygry a ty máš opelichanouu kočku . tak kde je asi chyba? zamysli se nad sebou kámo *12* *12*
  • Miluju tě. škoda že nemůžu jet za tebou. dovedla bych tě udělat šťastným....
  • Před chvílí mi velice chytrým způsobem oškubala o poslední mé poctivě rukama vydřené!!! peníze jedna pražská firma. Začal jsem se pídit po tom co je vlastně zač. Pražská? Ha ha, tam má jen jakousi jednatelku - tak jsem se dlouhým hledáním dostal přes Seychely až na tyto stránky a nestačím se divit... Už dneska obyčejný lidi pomalu nemaj co do huby, a bude hůř, tak všichni fanděte všem těm nadprůměrně inteligentním lidem s nadprůměrným vzděláním, kteří dokážou vše "vytunelovat". Vysypte si poslední drobný z kapes a dejte jim je ať se mají lépe, když to neumíte taky... Já to tedy neumím,.. Tak fanděte dál... už teď jsme jen kolonií, už tu stejně skoro nic není naše.... Přeji všem hezký den *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit