Přejít na výpis diskuzí

Radu Sirbu

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RADU

    I love you RADU.RADU is God.Radu is best!!!He is best boy on the world!!!!Take care!Without any doubt is best RADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3*
  • Radu

    Ahoj Radu ako sa mas,volam sa Simona achcela bz som vediet ci je to pravda ye sa mas zenit.moje meno jeSimona Behulova.Vsimla som si na tebe ,cez obrazovku ze si velmi romanticky,Jeto aj v skutocnosti.Chela by som sa s tebou stretnut,velmi myslim to vazne,dala by som ti svoju adresu keby si i ti mne dal svoju adresu.Chcem sas tebou velmi stretnut.Chcem ti nieco o sebe povedat ze som uprimne dieca,normane a slusne.Moja adresa jeSimona Behulova,Okruhle 137 09042.Bzvam v dedinke vOkruhlom na VychodnomSlovensku.CHcem ti jednuvec povedat,ze by som sa chcela za teba vydat,myslim to vazne keby si prisiel na Vychodne Slovensko.Prosim ta Odpis mi.Nechcem aby si si myslel ze som splasene dievca,veru nie som.Bye your Sncerely.To me amor,Radu.
  • <3 DaN

    Dan je nejkrááásnějšíííí!!!!DAN is BEST!!!!!!!!!mám tě mocinkY ráda DANE!!!:)posííííláám moooocinky pusinek!!!!!
  • Gdje si?

    GDJE SI DO VRAGA?? DVA-TRI PUTA NA DAN GLEDAM PORUKE ALI NIŠTA!!! JEBOTE
  • RADU

    Why don`t you write your E-mail adress? RADU IS THE BEST!! RADU IS THE MOST BEAUTIFUL PERSON IN THE WORLD!!!!!!! I LOVE RADU! I`M THINKING ABOUT HIM EVERY SECOND!... ***RADU 4EVER IN MY HEART***
  • Radu

    IRADU Here are 2 names: IRA and RADU!
  • Radu (my BIGGEST love)

    I´m one of the biggest fans of Radu Sarbu (he is my BIGGEST love)!!!!!!! I miss you, Radu... I always think about you, I can´t stop think... You are always in my mind... Sometimes, I´m so sad (really, really sad...) because I´m not with you... I WILL NEVER STOP LOVE YOU......
  • Radu

    Radu, I love you! I´m maybe boring, but I LOVE YOU!!! I would like to meet you... IRA
  • :)Thank you(:!
  • Radu

    RADU IS MY NUMBER ONE!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit