Přejít na výpis diskuzí

Radu Sirbu

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RADU

    Why don`t you write your E-mail adress? RADU IS THE BEST!! RADU IS THE MOST BEAUTIFUL PERSON IN THE WORLD!!!!!!! I LOVE RADU! I`M THINKING ABOUT HIM EVERY SECOND!... ***RADU 4EVER IN MY HEART***
  • Radu

    IRADU Here are 2 names: IRA and RADU!
  • Radu (my BIGGEST love)

    I´m one of the biggest fans of Radu Sarbu (he is my BIGGEST love)!!!!!!! I miss you, Radu... I always think about you, I can´t stop think... You are always in my mind... Sometimes, I´m so sad (really, really sad...) because I´m not with you... I WILL NEVER STOP LOVE YOU......
  • Radu

    Radu, I love you! I´m maybe boring, but I LOVE YOU!!! I would like to meet you... IRA
  • :)Thank you(:!
  • Radu

    RADU IS MY NUMBER ONE!!!
  • Radu

    I don`t believe that you`re Radu... You are maybe from Romania, and you know the Romanian language. For example, I can write that I`m popular CROATIAN singer, because I`m from Croatia and I know that language. I DON`T KNOW, BUT I THINK THAT YOU ARE NOT REALLY RADU. RADU IS THE BEST!!! I LOVE RADU AND O-ZONE!!!!!!!!!!
  • Radu

    I`M FROM CROATIA. I CAN`T LIVE WITHOUT RADU!!! I NEED HIM!!! I LOVE RADU!!! I HAVE FRIEND IN ROMANIA, I WAS IN ROMANIA LAST YEAR! IT WAS GREAT!!!
  • Radu

    I LOVE YOU, RADU!!! I LOVE YOU!!!
  • A je to tady prosím podívejte se tady: http://blog.lide.cz/danbalan/
  • I love too Radu Sarbu!
  • I love you too!
  • Jseš prostě skvělej

    Radu si prostě skvělej a krásnej.MILUJU TĚ KRASAVČE!!!!!
  • Bun zi fată.E cea frumos blog!Aş vrea mulţumesk !La revedere !
  • Radu

    If you REALLY are Radu, write something on Romanian language, but not from songs!
  • Radu je jednostavno odličan!!! Volim te, Radu!!!
  • ne, ještě se jim to miminko nenarodilo, ale mají termín v srpnu. takže Anna je v 7 měsíci. nejdřív jsem na ní žárlila, ale potom jsem si uvědomila, že na Radua nemám a přeju jim to miminko.
  • arsenie

    miluju arsiho nevim proc ne vi radu se mi nelibi nevim proc vam jo ale jeto vase vec!miluju ho i arsenium!!
  • Hello everybody!Thank you!I love you too!
  • Radu

    Radu jsi nej a nejhezčí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit